G PRO Superlight vs Razer Viper V2 Pro

Bütçe
3000 - 6000
Son durum nedir?
Mouseu 7 eylul tarihinde satin aldim. 8 eylulde elime ulasti. Bildiginiz uzere dongle konusunda kararsizdim. Neyse almisken onuda alayim diyip 8 indede donglei aldim o da 9 unda elime ulasti. Mousetan memnunum tutus olarak rahatsizlik vermedi. Dongledada bi problem yasamadim performansi gayet iyi. Baska sormak istediginiz bir sey olursa yazabilirsiniz.
@ikseroo

Mouseu 7 eylul tarihinde satin aldim. 8 eylulde elime ulasti. Bildiginiz uzere dongle konusunda kararsizdim. Neyse almisken onuda alayim diyip 8 indede donglei aldim o da 9 unda elime ulasti. Mousetan memnunum tutus olarak rahatsizlik vermedi. Dongledada bi problem yasamadim performansi gayet iyi. Baska sormak istediginiz bir sey olursa yazabilirsiniz.
@ikseroo
Memnun olup olmadığınızı sormak için yazmıştım, merak ettiğim bir şey yok. Hayırlı olsun tekrardan.

Memnun olup olmadığınızı sormak için yazmıştım, merak ettiğim bir şey yok. Hayırlı olsun tekrardan.
Cok tesekkur ediyorum. Ve simdi aklima geldi. Sadece agirligina alisamadim 101 gram mousedan gecince cok hafif geliyor. Birde kablosuza fazla alisamadim. Kablolunun o kontrol hissi baska oluyor.

@ikseroo

Olur öyle, zamanla alışırsınız. -40/50 gram düşmüşsünüz, normal bunlar.
Evet dediginiz gibi biraz kendime zaman vermem lazim. Cunku daha yeni alisma sureclerinde oldugum icin eski mousedaki kadar performans veremiyorum ve otomatikman eski mousela o maci devam ettirme istegi geliyor icimden. Biliyorum aslinda boyle yapmak daha kotu farkindayim cunku eli bi birine bi birine adapte olmasi icin baskilamak aimi daha da bozuyor dolayli yoldan. O yuzden bu surecte diger mouseu kullanma arzusu uyansada bastirmaya calisiyorum

@ikseroo

Geri
Yukarı