Logitech G PRO X Superlight vs Razer Viper V2 Pro

runawayjd

Kilopat
Daha fazla  
Hangisinin skatezleri, gecikme oranı vs. daha iyidir? Tutuş açısından ziyade ayrıca Superlight 2 çıktığından beri geçilmesi gerekilen bir fark var mıdır?

Uzun kullanım açısından Razer Viper V2 Pro daha iyi bir tercih. Superlight en son çift tıklama yapıyordu hala öyle mi bilmiyorum.
Şu siteden de kendinize uygun bir şeyler bakabilirsiniz bazı fareler stoklarda yok muhtemelen gelir yakında.

Osman sen biliyorsan sen öner kardeşim hahahahahah. Dislike attığı mesaja bak.

Son düzenleme:
Fantech Helios 2 Pro veya X2H tercih edilebilir.

Xlite V2 retro Edition da olabilir.

Superlight biraz dik duruyor, V2 Pro deneme şansım oldu, görünüş itibarıyla kullandıysanız ne kadar daha dik bir yapısı var Superlight'ın?
1712065349455.png

Kırmızı olan superlight mavi olan razer.Superlight kullandım ama razer kullanmadım o yüzden bir şey diyemem.

Superlight biraz dik duruyor, V2 Pro deneme şansım oldu, görünüş itibarıyla kullandıysanız ne kadar daha dik bir yapısı var Superlight'ın?
Hocam ikisini de kullanma imkanım oldu. Şahsen ben zaten önceden de FK1 kullandığım için alışıktım fakat superlight geçince falan rahatsız olmuştum bileğimi mecburen daha da kaldırmam gerekiyordu claw grip için. (18-9cm elim) fakat şuan alıştım ve rahat geliyor. Bu size bağlı bir durum herhangi bir mağazaya gidip denerseniz sizin için daha iyi olur.

Hocam ikisini de kullanma imkanım oldu. Şahsen ben zaten önceden de FK1 kullandığım için alışıktım fakat Superlight geçince falan rahatsız olmuştum bileğimi mecburen daha da kaldırmam gerekiyordu claw grip için. (18-9cm elim) fakat şu an alıştım ve rahat geliyor. Bu size bağlı bir durum herhangi bir mağazaya gidip denerseniz sizin için daha iyi olur.

Şu anda FK1 kullanıyorum, ona yakın şekil olarak güncel bir mouse düşünüyorum. Ayrıca 4K Hz seçeneği de olursa daha güzel olur.

Eki Görüntüle 2157201
Kırmızı olan Superlight mavi olan Razer. Superlight kullandım ama Razer kullanmadım o yüzden bir şey diyemem.

Gıcırdama, çift tıklama vs. gibi sorunlar oldu mu şu ana kadar Superlight'ta?

Ürünün fiyatı mouse pad ile makul bir fiyata geliyor, G640 mouse pad olduğunu düşünüyorum padin. Birçok kullanıcı skatezlerinin iyi kaymadığına yönelik yorumlar yapmıştı, aynı markanın padini kullandığımda bir sorun olacağını düşünmüyorum.

Eğer fikrimi değiştirecek bir şey olmaz ise bunu alacağım.

Son düzenleme:
Şu anda FK1 kullanıyorum, ona yakın şekil olarak güncel bir mouse düşünüyorum. Ayrıca 4K Hz seçeneği de olursa daha güzel olur.

Gıcırdama, çift tıklama vs. gibi sorunlar oldu mu şu ana kadar Superlight'ta?

Ürünün fiyatı mouse pad ile makul bir fiyata geliyor, G640 mouse pad olduğunu düşünüyorum padin. Birçok kullanıcı skatezlerinin iyi kaymadığına yönelik yorumlar yapmıştı, aynı markanın padini kullandığımda bir sorun olacağını düşünmüyorum.

Eğer fikrimi değiştirecek bir şey olmaz ise bunu alacağım.
Attığım ürünlere bakın.

Yanına da klasse pro alın.

Sensör kalitesi ve malzeme kalitesi olarak logitechi dürüm yapıp yer attığım arkadaşlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı