G PRO X Superlight Switch değişimi Click basmıyor

STEPDUE

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Superlight mouse Switch değişimi yapmak istedim YT'dan video izleyerek bir şeyler yapmaya çalıştım fakat sol tık basmıyor her şeyi doğru bir şekilde yaptığımı düşünüyorum ama acaba vidaları mı karıştırdım. Click'lerin arasında boşluk kalıyor daha önce Switch değişimi yapan arkadaşlar bilgi verirse çok memnun olurum 3 gündür uğraşıyorum.

Dosya Ekleri

• mouse.jpeg
    mouse.jpeg
    208,5 KB · Görüntüleme: 55
  • mouse2.jpeg
    mouse2.jpeg
    350,4 KB · Görüntüleme: 62
  • mouse3.jpeg
    mouse3.jpeg
    203 KB · Görüntüleme: 58
  • mouse4.jpeg
    mouse4.jpeg
    197,3 KB · Görüntüleme: 70
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Superlight mouse Switch değişimi yapmak istedim YT'dan video izleyerek bir şeyler yapmaya çalıştım fakat sol tık basmıyor her şeyi doğru bir şekilde yaptığımı düşünüyorum ama acaba vidaları mı karıştırdım. Click'lerin arasında boşluk kalıyor daha önce Switch değişimi yapan arkadaşlar bilgi verirse çok memnun olurum 3 gündür uğraşıyorum.
Hangi switch o hocam?

Alakasız olacak ama G Pro X Effect. 3 bin liralık mouse'a Omron switch koyarsa böyle olur hala şu mouse'u övüyorlar anlayamıyorum.

kailh gm 8.0 switch ile değiştirdim fakat geri takarken sorun yaşadım işte orantısızlık mevcut fotoğrafdaki gibi.

Kailh GM 8.0 Switch ile değiştirdim fakat geri takarken sorun yaşadım işte orantısızlık mevcut fotoğraftaki gibi.

Anakartin altini ve clicklerin altinda ki vidalari gormeden yorum yapmak dogru olmaz bende degistirdim Superlight Switch'i herhangi bir sorun yasamadim.

Geri
Yukarı