Logitech G PRO X Superlight Switch değişimi

STEPDUE

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,
Arkadaşlar elimde Logitech G PRO X Superlight mouse var ve çift Click sorunu mevcut. Yeni Switch ve skatez siparişi verdim geldi fakat elimde değiştirebilecek ekipmanlar mevcut değil İzmir'de yaptırabileceğim bir yer veya kime götürsem yapabilir bunu bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
Arkadaşlar elimde Logitech G PRO X Superlight mouse var ve çift Click sorunu mevcut. Yeni Switch ve skatez siparişi verdim geldi fakat elimde değiştirebilecek ekipmanlar mevcut değil İzmir'de yaptırabileceğim bir yer veya kime götürsem yapabilir bunu bilgisi olan var mı?
Omron 20M switchte gayet normal double-click. Kalih GM8.0 öneririm. Yaptırabileceğiniz yer var mı bilmiyorum.

Yeni Switch olarak umarım Huano Blue Shell pink dot almışsınızdır, optik olmayıp da piyasada olabilecek en iyi Switch'ler onlar. (tabii biraz tercih meselesi ama dayanıklılık açısından en azından en sorunsuzu denebilir) bu arada optik Switch'ler de satılıyor artık AliExpress'de. Fareye implement edilişi aynı şekilde mi bilmiyorum ama Kailh g. O Switch'ler -optik- satılıyordu sanırım, tabii ben gene de Huano takar geçerdim. -Kailh 8.0'da çok iyi ama onlar da 2. üretim Glorious modellerde kullanılıyordu ve double Click atabiliyordu, aynı şekilde XM1R'da aynı sorunlar vardı-

Kailh gm4 taktım G502 Heroya. Takma işlemi basit ama havya gerekli. İsterseniz ucuz yollu bir havya alın ve bir iki YT videosu izleyince lehim işini çözersiniz. Yada telefonculara götürün. Eski Switchi söküp yenisini takarlar. Mousu kendiniz açın bence videolara bakarak. Eğer söküp götürürseniz lehim yapmayı bilen herhangi bir elektrikçi de yapar.

Geri
Yukarı