G PRO X Superlight'a alışamamak

SirArthurDayne

Decapat
Daha fazla  
Çok büyük umutlarla almıştım ve iki günlük kullanım sonrasında resmen fareye alışamadım. 2 sene DeathAdder v2, 4 sene de Logitech'in G400s kullandım. Sanırım ergonomik mouselara alıştım.
Hepsiburada iade kabul eder değil mi arkadaşlar? İade yapıp ergonomik Wireless kovalayacağım artık

Son düzenleyen: Moderatör:
Pro X e alışmak içinmin 1 hafta 10 gün kullanmanız lazım bu süre zarfında sens/mouse kullanım şekli hatta tutuş şekliniz bile değişecektir. 2 günde o fareye alışamazsınız. HB iade kabul ediyordu ancak son çıkan yasa sonrası ne durumda bilemiyorum. Satıcı ile iletişime geçip bilgi alın.

Deathadder V3 pro beklemeni tavsiye ederim, ergonomik olarak güzel duruyor. Bende de V2 var şimdi V3 bekliyorum. G Pro biraz ince. Fareyi kavrayamadığın için tutmak için ekstra efor istiyor bu sebeple palm grip yapılamıyor

Pro X e alışmak içinmin 1 hafta 10 gün kullanmanız lazım bu süre zarfında sens/mouse kullanım şekli hatta tutuş şekliniz bile değişecektir. 2 günde o fareye alışamazsınız. HB iade kabul ediyordu ancak son çıkan yasa sonrası ne durumda bilemiyorum. Satıcı ile iletişime geçip bilgi alın.
Hocam olacak gibi değil elimi
Ağrıtıyor resmen ufak geldi mouse. Satıcı hepsiburada birazdan vereceğim kargoya

Deathadder V3 pro beklemeni tavsiye ederim, ergonomik olarak güzel duruyor. Bende de V2 var şimdi V3 bekliyorum. G Pro biraz ince. Fareyi kavrayamadığın için tutmak için ekstra efor istiyor bu sebeple palm grip yapılamıyor
Aynen durumum bu. Kavrayamıyorum fareyi ve tıklama hissi bir tık tok ve rahatsız etti.

Valla arkadaşlar g pro x'i iadeye gönderip şimdi evde deathadder v2'yi tekrar taktım. Yemin ediyorum kızgın kumlardan serin sulara atlamış gibi oldum. Tutuşu, tıklama hissi falan ben çok alışmışım buna. Ya v3 pro bekleyeceğim ya da bununla yola devam

Burda tek sorun Deathadder V2 Switchlerine alışınca diğer farelerin hissi kötü oluyor. Yoksa kavrama açısından güzel fare.
deathadder v2 iki sene once 500 liraya aldığım bir mouse ama gerçekten çok çok seviyorum tıklama hissini. Acaba razer dışında Pulsar x2lite ya da Glorious da aynı tadı alabilir miyim deneyecek mağaza da yok bulunduğum şehirde.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı