Satılık G.Skill 16GB 3200MHZ Dual kit DDR4 RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya arkadaşlar keşke baksanız diyordum fiyatlara da öyle yorum yapsaydınız diyorum. Ürünün linkine tıklamadığınız nasılda belli!
Zaten kutulu faturalı sıfırdan farksız!
Buyrun bakın!
G.Skill SniperX 16GB 3200Mhz DDR4 F4-3200C16D-16GSXWB Bellek Fiyatları, En Ucuz 1.549 TL - Akakçe
Sesiniz kesildi bakıyorum revize diyenler!

Bak bu da ürün linki, aradaki fiyat farkına dikkat et.
G.Skill SniperX Beyaz Kamuflaj 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz RAM F4-3200C16D-16GSXWB - Nanokatalog

Bu da ürünün alındığı yer sende fiyata dikkat et. Nanokatalog'tan sipariş veripte 1 ay rezilliğini çekilecek üründen değil bu.
G.skill Sniperx Gri Kamuflaj 16gb (2x8gb) 3200mhz Ddr4 Ram (f4-32 - n11.com
Nanokatolog üzerinden 2 defa RAM satın aldım 2 günde elime ulaştı. Bence çamur atıyorsunuz. Ve bu fiyata satmanız mümkün değil. Kimsenin sesinin kısıldığı falan yok. 1220 TL sıfırı olan ürünün 2. Eli En iyi ihtimalde 800 TL olmalı. Belirttiğiniz fiyata da satabilirsiniz ama alan olmaz.

Terbiyesizlik yapma, ben senin babanın oğlu değilim, üslubuna dikkat et.
Milleti kazıklama derdindeysen burada o işi yapamazsın, boş laf yapma; adamın asabını bozma.
Kaç kişi sana adam gibi fikrini beyan etmiş, terbiyesizlik ve ukalalık yapıyorsun, efendi ol.
Üslubum gayet yerinde. İlla faturayı mı göstermem lazım ikna olmanız için? hiç kimsenin önermediği NANKATALOG isimli alışveriş yerini baz aldırıyorsun. Sanki hiç alışveriş yapmadık ordan. Kimseye zorla bir şey satmıyorum zararına bıraktığım ürünü "Kar ediyorsun." gibi itaplarda bulunarak kusura bakma terbiyesizlik yapan sensin burada. Ben kaça aldığımı ve piyasada kaça satıldığını bilirim. Bu ürünün 2.Elinin daha ucuzunu bul sana 600TL indirimli satmazsam namerdim o kadar diyorum.Ne kadar ölücü varmış arkadaş!
Bu arada nanakatologun bekletme nedeni stokta olmayışıdır. Ve evet üsluba dikkat ederek konuşalım kimse sizin altınız veya üstünüz değil.
Hocam ürün satılır satılmaz pek umurumda değil açıkçası , 3 günlük ürünü piyasanın 500TL altında ve 200TL zararla 1100TL bırakmış olmama rağmen kar etme amaçlı satıyorsun tarzında konuşmalara deli oluyorum sadece. Önceki yorumlarda yav bakıyorum verdiğim linki tıklama zahmetinde bile bulunmayarak 3 mesaj atanlar var. Bilip bilmeden konuşanlar var bunlara gelemiyorum sadece.

Son düzenleme:
Üslubum gayet yerinde. İlla faturayı mı göstermem lazım ikna olmanız için? hiç kimsenin önermediği NANKATALOG isimli alışveriş yerini baz aldırıyorsun. Sanki hiç alışveriş yapmadık ordan. Kimseye zorla bir şey satmıyorum zararına bıraktığım ürünü "Kar ediyorsun." gibi itaplarda bulunarak kusura bakma terbiyesizlik yapan sensin burada. Ben kaça aldığımı ve piyasada kaça satıldığını bilirim. Bu ürünün 2.Elinin daha ucuzunu bul sana 600TL indirimli satmazsam namerdim o kadar diyorum.Ne kadar ölücü varmış arkadaş!

Hocam ürün satılır satılmaz pek umurumda değil açıkçası , 3 günlük ürünü piyasanın 500TL altında ve 200TL zararla 1100TL bırakmış olmama rağmen kar etme amaçlı satıyorsun tarzında konuşmalara deli oluyorum sadece. Önceki yorumlarda yav bakıyorum verdiğim linki tıklama zahmetinde bile bulunmayarak 3 mesaj atanlar var. Bilip bilmeden konuşanlar var bunlara gelemiyorum sadece.

Dostum her ne kadar kendince haklıda olsan örnek olarak Corsair Vengeance RGB 3000mhz CL15 serisi sıfır kapalı kutu şeklinde 1000-1100 TL'ye satılıyor ki bende geçen gün sattım. Yani fiyatta revize şart diyen arkadaşlar haklılar. Ürünün sıfır fiyatının bir önemi yok 2.el piyasası önemli illa aynı üründe olmasına gerek yok farklı markaların fiyatını da baz almalısın ayrıca çoğu kişi 2.el üründen kar edemez ki sizde edemiyorsunuz belli o şekilde konuşanlarda yanlış konuşuyor yani bu technopatın özelliği olmuş her ilan altı baltalama mevcut benimkine de oluyordu.

Nanokatalog sitesi nasıl amazondan vs. ürün aldığınız geç geliyorsa o şekilde onlarda yurtdışıyla çalıştığı için ürünün ellerine geçmesi vs bekleyip satış yapıyorlar. Mağdur olanlar var ama olmayanlarda var ve mağdur olmayanlar ise sonuçta parasını alıp vazgeçebiliyorlar.

Geri
Yukarı