G.Skill Aegis 8 GB 2133 MHz RAM, 3000 MHz olur mu?

X.M.P yapamazsın manual overclock yaparsan olur. BIOS'tan overlock yapamazsan Ryzen Master programıyla yapmayı dene.

Bende gskill 2400 mhz var 3200 yaptım gecikme değerlerinde 18 22 22 22 42 74 ve stabil çalışıyor olabilir dene. Ramlere zarar vermek zor diye biliyorum korkma ama abartmadan.

Bende gskill 2400 mhz var 3200 yaptım gecikme değerlerinde 18 22 22 22 42 74 ve stabil çalışıyor olabilir dene. Ramlere zarar vermek zor diye biliyorum korkma ama abartmadan.
RipjawsV modeli mi? Bende de aynısı var XMP açınca bile mavi ekran veriyordu. Şu sıralar vermiyor. Bende yapabilir miyim acaba?

RipjawsV modeli mi? Bende de aynısı var XMP açınca bile mavi ekran veriyordu. Şu sıralar vermiyor. Bende yapabilir miyim acaba?
Evet Ripjaws var bendede. Voltajı 1.40 ver, frekansı 3200 yap, gecikme değerlerinide 18 22 22 22 42 74 yap dene. Bende konu açıp sormuştum yardımcı olmuşlardı. Bak istersen ilk açtığım konulardan biri. Resim felan da var. Olur büyük bi ihtimalle.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı