G-Sync açıkken Display Port no sinyal hatası XG248Q

ThePatrio

Hectopat
Beyler G-Sync açıkken bazı oyunlarda, mesela CS:GO'ya ilk girişte Display Port no sinyal hatası veriyor. Alt Tab yapınca geçiyor ve CoD Warzone'da ise Full screen yapayım, G-Sync açıkken Alt Tab yaptığımda bir daha oyuna geri dönerken gene Display Port no sinyal diyor. CS:GO'da Alt Tab yapmak cözüyor ama CoD Warzone Full bu hatayı alıyorum. G-Sync kapalı böyle bir sıkıntılar olmuyor.

XG248Q ROG STRIX monitor.
GTX 1660 Ti ROG STRIX A6G ekran kartı.

Son düzenleyen: Moderatör:
DP kablonuzu değiştirin. Paugge Vega 1.4 öneririm. Sorun devam ederse monitörü garantiye verin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buradaki ile aynı sorun dedigin kabloyu aldım bu sorun ne böyle şimdi ya birkaç kişide de gördüm sırf G-Sync diye bu modeli tercih ettim. @Recep Baltaş bir arızamıdır acaba ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buradaki ile aynı sorun dedigin kabloyu aldım bu sorun ne böyle şimdi ya birkaç kişide de gördüm sırf G-Sync diye bu modeli tercih ettim. @Recep Baltaş bir arıza mıdır acaba?

Geri
Yukarı