G-Sync açınca akıcılık daha çok gidiyor

FPS olarak bayağı düşüyor aslında düşmemesi gereken seviyelere ama 165'in altını görmüyor alttaki var değeri artıyor akıcılık ve FPS düşmesi sorunları çıkıyor bir de şimdi format attım oyunda sabit 100 ping alıyorum ping oynuyor oyun daha beter kasıyor şu an intihara yakınım yani deli etti xd.
İnput lagdan da olabilir ya SSD'den dolayı.
Eğer internetin iyiyse format atmanı öneririm temiz bir sistem ile deneyebilirsin.
Termal bakımların tam mı?

Sıcaklık sorunum yok SSD yeni aldım 3 gün önce M.2 SSD CS3030.

FPS olarak bayağı düşüyor aslında düşmemesi gereken seviyelere ama 165'in altını görmüyor alttaki var değeri artıyor akıcılık ve FPS düşmesi sorunları çıkıyor bir de şimdi format attım oyunda sabit 100 ping alıyorum ping oynuyor oyun daha beter kasıyor şu an intihara yakınım yani deli etti xd.

Sıcaklık sorunum yok SSD yeni aldım 3 gün önce M.2 SSD CS3030.

Bende de ping sorunu vardı dışardaki porttan kablo değişikliği yaptırdım 150 TL'ye denk geldi ama ping sorunum ortadan kalktı M.2 var sistemde ve FPS 165 de sabit olsa da sana 75 Hertz gibi geliyor değil mi?
Peki gelişmiş görüntü ayarlarından monitörünün 165 Hz de olduğundan emin misin?

Bende de ping sorunu vardı dışardaki porttan kablo değişikliği yaptırdım 150 TL'ye denk geldi ama ping sorunum ortadan kalktı M.2 var sistemde ve FPS 165 de sabit olsa da sana 75 Hertz gibi geliyor değil mi?
Peki gelişmiş görüntü ayarlarından monitörünün 165 Hz de olduğundan emin misin?

1640293828504.png

75 Hz mi? Kanki oyun iğrenç böyle hızlı hareket ettimmi oyunda bir görsen böyle titreme gibi 30 FPS 30 Hz gibi oyun iğrenç yani.

Yani dediğin gibi bende de oluyordu ama 1 gün falan hiç fark etmediğim anda sonrasında geliyordu akıcılık genelde FPS'yi sabitlemiyorum sabitlemediğim de akıcılığı hissedebiliyordum.

Yani dediğin gibi bende de oluyordu ama 1 gün falan hiç fark etmediğim anda sonrasında geliyordu akıcılık genelde FPS'yi sabitlemiyorum sabitlemediğim de akıcılığı hissedebiliyordum.

NVIDIA ayarlarıyla oynadımmı akıcı oluyor fakat hemen geri kasmaya başlıyor değişik ya FPS'e bakıyorum 300 ama oyun akıcı değil sanki 300 değil de 30 FPS alıyorum gibi.
Peki sadece CS:GO'damı yapıyor bunu.

Aslında her oyunda kendine has bir sorun var PUBG'de ise FPS çok düşüyor 50 70'lere falan ve ekran takılıyor PUBG'de FPS oynamıyor ama ekran takıla takıla sürekli ama PUBG akıcı yani onda öyle bir sorun yok ama PUBG yede smooth ve dropsuz diyemem Valorant'ta ise oda kaymak gibi değil yani her oyunda oluyor ama en azgını CS CS beter kanka.

Yeni konular

Geri
Yukarı