G-Sync Açtım Fakat 60 FPS Akıcı Değil

Neden olmuyor anlamıyorum. Red Dead Redemption 2 aldım. 144 FPS alamıyorum. 60 Hz düşürdüm, yine akıcı değil.144 Hz monitör aldığıma pişman oldum.
O oyunun optimizasyon sıkıntısı var, diğer oyunlarda high ayarlarda 60 fps üstü alırken rdr'de 35 fps alıyorum.Ayrıca oyunda stutter oluyor. Tavsiyem oyunun ayarlarından apı seçeneğinden diğer seçeneği seçmeniz. Ekran kartınız hangi model?

Neden olmuyor anlamıyorum. Red Dead Redemption 2 aldım. 144 FPS alamıyorum. 60 Hz düşürdüm, yine akıcı değil.144 Hz monitör aldığıma pişman oldum.
60 FPS aldığın için akıcı olmaması normal olabilir mi acaba? G-Sync açarsan akıcılıkta değişme olmaz sadece yırtılmalar düzelir.

O oyunun optimizasyon sıkıntısı var, diğer oyunlarda high ayarlarda 60 fps üstü alırken rdr'de 35 fps alıyorum.Ayrıca oyunda stutter oluyor. Tavsiyem oyunun ayarlarından apı seçeneğinden diğer seçeneği seçmeniz. Ekran kartınız hangi model?
MSI GeForce RTX 2070 GAMING Z 8G GDDR6 256Bit DX12 Nvidia Ekran Kartı

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı