G-SYNC destekli 144 HZ 1 MS Monitör Önerisi

Evet 200-300 lira fark varmış şimdi gördüm. Aslında bütçeyi 200-300 aşarsam daha iyi monitörler varmış gerçekten. Biraz üstüne koysam iyi olacak.
Arkadaşın önerdiği AOC monitör forumda okuduğum üzere bazı sistemlerde g-sync özelliğini kullanmanıza izin vermiyor yorumları okuyun dikkat edin derim bütçeyi arttırıp BENQ monitörü almanız daha mantıklı.

Arkadaşın önerdiği AOC monitör forumda okuduğum üzere bazı sistemlerde g-sync özelliğini kullanmanıza izin vermiyor yorumları okuyun dikkat edin derim bütçeyi arttırıp BENQ monitörü almanız daha mantıklı.
Bende öyle düşünüyorum aslında hoşuma da giden bir monitör. Ama G-SYNC desteği sunuyor mu onun hakkında bir bilgim yok.

Hocam link paylaşır mısınız? Bende aynı monitörü almayı düşünüyorum çünkü. Eğer öyle bir durum varsa ona göre seçimimi yapayım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı