G-SYNC destekli 144 HZ 1 MS Monitör Önerisi

Bende öyle düşünüyorum aslında hoşuma da giden bir monitör. Ama G-SYNC desteği sunuyor mu onun hakkında bir bilgim yok.
Aoc monitörlerin %90'lık bölümünün altında bulunan metin:

"Geforce Driver G-Sync Enable-Ready için Yasal Uyarı, Ürünümüz, Video Elektronik Standartları Birliği (“VESA”) tarafından benimsenen Adaptive Sync teknolojisi standardına uymaktadır. Ürünümüz, Adaptif Sync VRR teknolojisini kullanan AMD'nin FreeSync Teknolojisi için AMD ile uyumlu ve onaylıdır. ViewSonic “GeForce Sürücüsü G-Sync Enable-Ready Hazır” yazdığında, ViewSonic yalnızca ürünümüzün NVIDIA’nın Geforce Game Ready Sürücüsü, sürüm 417.71 (“NVIDIA Sürücüsü”) tarafından etkinleştirilebileceği anlamına gelir. Ancak ViewSonic, bu ürünü NVIDIA GeForce Sürücü Uyumluluğu için tasarlamamıştır. Bu ürünün tamamen NVIDIA GeForce Sürücüsü ile tamamen uyumlu olup olmadığı ve gerçekte nasıl bir performans gösterdiği, yalnızca NVIDIA tarafından kontrol edilir. Bahsedilen NVIDIA GeForce Sürücüsüne güncelleme ve kullanım sırasında ürünümüzün KULLANICI DENEYİMLERİNİ VE ÜRÜN PERFORMANSINI ÖZEL REDDEDİYORUZ."

Sanırım bir tek bütçene ve isteklerine uygun bu monitör var. Fiyatı 1400TL;

Monitör'de 1 ms yi açınca ,Freesync veya G-Sync kullanılmıyor.
1 MS özelliğini açınca ekranda titreme oluyor.
Flicker free yok, ekranda ışıkların yanıp söndüğü çok net belli oluyor.

Paranızı çöpe atmak için,
ViewSonic'in bu ürünü oldukça kalitesiz, Ama servis ev politika anlayışını beğendim,
Genelde size yardımcı oluyorlar ama klasik kvk işte..
ve alakanıza. Aklımda bir de BENQ XL2411P modeli var fakat onu öneren olmadı sanırım kötü bir tercih...
Viewsonic in o modelinde Flicker-Free yok bilin istedim :)

Son düzenleme:
Monitör'de 1 ms yi açınca ,Freesync veya G-Sync kullanılmıyor.
1 MS özelliğini açınca ekranda titreme oluyor.
Flicker free yok, ekranda ışıkların yanıp söndüğü çok net belli oluyor.

Paranızı çöpe atmak için,
ViewSonic'in bu ürünü oldukça kalitesiz, Ama servis ev politika anlayışını beğendim,
Genelde size yardımcı oluyorlar ama klasik kvk işte..

Viewsonic in o modelinde Flicker-Free yok bilin istedim :)
2 saat önce mediamarkt'tan geldim viewsonic monitörler berbat.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı