G-Sync destekli Nvidia Sürücüleri Yayınlandı

1050Ti modelini kullanıyorum güncelleme yaptım ancak G-Sync özelliği gelmedi. Monitörden dolayımı acaba?

Arkadaşlar G-SYNC Compatible teknolojisi şu an için test edilen 400 Monitörden 14'ünde düzgün çalışıyor ama bu şu demek değil sadece o monitörlerde çalışacak. Freesync destekli monitörünüz ve Nvidia Pascal, Turing serisi kartlardan birine sahipseniz. Bugün yayınlanan driver'ı indirin kurulumu yapın ardından Monitörünüzün Freesync özelliğini OSD ayarlarından açın ardından Nvidia Denetim Masası- 3D ayarların yönetilmesi- Genel ve Program ayarlarında Monitör teknolojisi olarak Varsayılan G-SYNC Compatible belirecek bundan sonrası artık test edin düzgün çalışıyor mu çalışmıyor mu diye ben Samsung CFG73 Monitörüm ile denedim Orjinal Freesync deneyimi yaşatmadı malesef

Eğer Monitör teknolojisi Panel de gözükmüyorsa
Monitörünüzün Freesync özelliği kapalı olabilir veya Kartınız Pascal, Turing Mimarili değildir. Şu an için bu özellik sadece 1000 ve 2000 serisi kartlarda çalışıyor. 900,700,600 serisi kart kullanıyorsanız bu özellik malesef şu an için yok belki ilerleyen zamanlarda gelebilir.

Yurt dışı kaynaklarda listede bulunmayan Acer marka Freesync monitörlerin çoğunda aktif olmuş deniyor. Zamanla yeni sürücüler çıktıkça bu sayı artabilir. Daha MSI Freesync monitörler var misal onlar bile şimdilik destekten mahrum kalmış görünüyor.

200 fps aldığım oyunda 70 fps alıyorum şuan . Yeni 417.71 sürümü ile :mad:. Bir önceki sürümü yüklüyorum hemen. Lanet olsun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı