G-Sync destekli Nvidia Sürücüleri Yayınlandı

Sonraki güncellemede daha kötü olur muhtemelen.
Sürekli güncel tuttuğunda da farklı bir işlem yapmıyorsun ki. Aynı oyunlar aynı siteler farkeden birşey yok. Bu güncelleme ile de bir özellik gelmiş o da monitör ekran kartı ile ilgili. O da şansımıza destek varsa tabi.

Yukarıda bir arkadaş yaşamış FPS düşüşü o yüzden denedim ve kendimde yaşadım.

Hocam merhabalar,bende de aynı monitörden var. Ancak ekran kartım 980ti. Ne kadar verim alabildiniz acaba ? 980ti'ı elden çıkarıp 1070 alma zahmetine değer mi sizce?

Bende Samsung monitör kullanıyorum ancak HDMI üzerinden.DisplayPort girişi yok malesef. Bu özellik Freesync özellikli monitörlere gelecekse HDMI üzerinden kullananlara ne olacak?

FreeSync özelliğini nasıl açarız ? Tuş ile monitörde açılan panelde öyle bir özellik göremiyorum. Monitörüm AOC G2460PF model.

Bende Samsung monitör kullanıyorum ancak HDMI üzerinden.DisplayPort girişi yok malesef. Bu özellik Freesync özellikli monitörlere gelecekse HDMI üzerinden kullananlara ne olacak?
Display port olmadan kullanmanız malesef bu şartlarda mümkün değil.

Hocam merhabalar,bende de aynı monitörden var. Ancak ekran kartım 980ti. Ne kadar verim alabildiniz acaba ? 980ti'ı elden çıkarıp 1070 alma zahmetine değer mi sizce?

Değmez bu model'de Freesync aralığı çok yüksek 70-144 hz gibi bir rakam var belki de bu yüzden düzgün çalışmıyordur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…