G-wolves skoll mini SK-s nasıldır?

Morningsttar

Kilopat
Merhaba,

G300s faremden sonra Viper Mini veya DeathAdder V2 almak üzereyken
g-wolves skoll mini SK-s faresini gördüm.
Yakın zamanda yeni modeli çıkmış 3389 sensörlü.
İnternette çok incelemesini göremedim, acaba güvenilir mi alınır mı?

Beyaz renginin stokları bitti ve siyah olanı 100TL daha pahalı. :(

Beyaz renginden almıştım, aldıktan sonra sayfadan kaldırıldı sanırım son stoku almıştım.
Fakat bana siyah olanı geldi ki daha iyi oldu benim için, ilk izlenimlerim elime tam oturdu ve G300S'den geçtikten sonra sensörün kalitesini çok fazla hissettim. 100TL değil 200TL pahalı olsun yine de almalısın eğer bu fiyat bandında fare arıyorsan.

Beyaz renginden almıştım, aldıktan sonra sayfadan kaldırıldı sanırım son stoku almıştım.
Fakat bana siyah olanı geldi ki daha iyi oldu benim için, ilk izlenimlerim elime tam oturdu ve G300S'den geçtikten sonra sensörün kalitesini çok fazla hissettim. 100TL değil 200TL pahalı olsun yine de almalısın eğer bu fiyat bandında fare arıyorsan.

Önce Hepsiburada üzerinden kaldırıldı 1-2 gün sonra da siteden. İyi denk getirmişsiniz ben de çok memnunum.

Güzel bir ürün, PMW3389 sensör var, kalih GM8.0 Switch'leri var ve 650 IPS 50G ivmeye sahip. @ikseroo hocama da katılıyorum.

Önce Hepsiburada üzerinden kaldırıldı 1-2 gün sonra da siteden. İyi denk getirmişsiniz ben de çok memnunum.

Merhaba, ürünün içinde çıkan açıklama kağıdında Switch'in >20M olduğu yazıyor. Kailh 8.0 yazmıyor, bu acaba Switch'in Kailh olmadığının anlamına mı geliyor? İnternetten farenin eski sürümlerine baktığımda Switch'in omrin yazdığını gördüm, benimkinde >20M yazıyor.

Sensör ise yeni sürüm olan PMW3389 yazıyor orda sıkıntı yok.

Düzenleme: Kutunun içinden çıkan yedek switchlere bakıp internette karşılaştırdığımda switchler Kailh GM8.0'ın fotolarıyla aynı. Sanırım sorumun cevabını aldım.

Merhaba, ürünün içinde çıkan açıklama kağıdında Switch'in >20M olduğu yazıyor. Kailh 8.0 yazmıyor, bu acaba Switch'in Kailh olmadığının anlamına mı geliyor? İnternetten farenin eski sürümlerine baktığımda Switch'in omrin yazdığını gördüm, benimkinde >20M yazıyor.

Sensör ise yeni sürüm olan PMW3389 yazıyor orada sıkıntı yok.

Düzenleme: Kutunun içinden çıkan yedek Switch'lere bakıp internette karşılaştırdığımda Switch'ler Kailh GM8.0'ın fotolarıyla aynı. Sanırım sorumun cevabını aldım.

Yedek Switch'ler Kailh değil diye biliyorum.

Geri
Yukarı