G102 alınır mı?

Yani rahatça alıp kaymak gibi CS:GO oynayabilirim.
Sorun olmazsa internetten aldıysanız link atabilir misiniz? Güvenilir bir yerden alayım

G102 Prodigy kullanıyorum. 800 DPI, 0.6 hassaiyet ile oynuyorum. Bir kere bile üzmedi. Çift tıklama sorunu var. Ben 1 yıldır kullanıyorum bir sorun olmadı. Üzerine bir bardak süt döktüm, tuşların arasından bıçakla sütü kazıdım. Hala sapasağlam çalışıyor. Çift tıklama sorunu olursa da garantiden 0'ını veriyorlar genellikle.

G102 Prodigy kullanıyorum. 800 DPI, 0.6 hassaiyet ile oynuyorum. Bir kere bile üzmedi. Çift tıklama sorunu var. Ben 1 yıldır kullanıyorum bir sorun olmadı. Üzerine bir bardak süt döktüm, tuşların arasından bıçakla sütü kazıdım. Hala sapasağlam çalışıyor. Çift tıklama sorunu olursa da garantiden 0'ını veriyorlar genellikle.
onun fiyatı çok yav. Benim bütçem 180 190 tl falan. G102 lightsync 180 tl şuan prodigy ile arasında çok fark var

Fare güzel, kibar, sensörü de sizi idare edecektir. Ama o fiyata daha iyileri var, ben bunun tipini çok sevdim, ısındım derseniz G203 Lightsync alın aynı fiyata.

Şuan g102 yi aldım çok memnunum çok hassas bir mouse ani reflekslerde takılmıyor cs go da bir snip oyuncusu olarak hiçbir sorun yaşamadım
g102 ile g203 aynı

Geri
Yukarı