G102 nasıldır?

Neden Rival 100 önerdiğini yazabilir misin? G102 ve Rival 100 arasında kaldım ve tam olarak hangisi alsam karar veremedim.
Bende ikisi arasında kalmıştım. G102'ye genel kitle ''kağıt'' adlandırması yaptı. Rival 100 tercih ettim. Kaliteli malzemeden yapılmış, tatmin edici bir sensöre sahip. CS oynadığının keyfine varıyorsun yani. Farklı ışıklandırmalar mevcut. Tek renk, iki renk, multi gibi. Kullanışlı bir de ek programı var.

Bende ikisi arasında kalmıştım. G102'ye genel kitle ''kağıt'' adlandırması yaptı. Rival 100 tercih ettim. Kaliteli malzemeden yapılmış, tatmin edici bir sensöre sahip. CS oynadığının keyfine varıyorsun yani. Farklı ışıklandırmalar mevcut. Tek renk, iki renk, multi gibi. Kullanışlı bir de ek programı var.

İkisinin de yazılımı iyi zaten bu konuda çok fark yok ikisinde de ışık ayarı, makro ayarı var. Reddit gibi forumlarda da baktım hangisi daha iyi diye g102'nin sensörünün kat kat daha iyi olduğunu söyleyenler var o yüzden arada kaldım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı