G102 Prodigy'den Razer Viper Mini'ye geçmeye değer mi?

Makaleler
1
Arkadaşlar dün akşam 200 liraya İtopya'dan sipariş verdim fakat aklımda soru işaretleri kaldı, fareden gayet memnunum ve herhangi bir sorunu yok ancak garantisi yeni bitti, önceden konu açtığımda G102 Prodigy sensörünün gayet iyi olduğunu söylemişlerdi, ben de FPS oyunlarında sıkıntı yaşamadım. Sizin de fikirlerinizi almak istedim, sizce geçiş yapmaya değer mi? Yoksa G102 bozulana kadar kullanmaya devam edeyim mi?

Arkadaşlar dün akşam 200 liraya İtopya'dan sipariş verdim fakat aklımda soru işaretleri kaldı, fareden gayet memnunum ve herhangi bir sorunu yok ancak garantisi yeni bitti, önceden konu açtığımda bu farenin sensörünün gayet iyi olduğunu söylemişlerdi, ben de FPS oyunlarında sıkıntı yaşamadım. Sizin de fikirlerinizi almak istedim, sizce geçiş yapmaya değer mi? Yoksa G102 bozulana kadar kullanmaya devam edeyim mi?

G102 ile Viper Mini arasında dehşet bir sensör farkı var, bence değer ve bu fiyata bir daha zor bulursun Viper Mini'yi.

G102 ile Viper Mini arasında dehşet bir sensör farkı var, bence değer ve bu fiyata bir daha zor bulursun Viper Mini'yi.
Eskiden MX518'e geçmeyi düşünmüştüm ve konusunu açmıştım, o konuda sensörün gayet kaliteli olduğunu ve çift tıklama sorunu gibi sorunlar yaşamıyorsam geçmenin anlamsız olduğunu söylemişlerdi. O yüzden çok içime sinmedi açıkçası.

Eskiden MX518'e geçmeyi düşünmüştüm ve konusunu açmıştım, o konuda sensörün gayet kaliteli olduğunu ve çift tıklama sorunu gibi sorunlar yaşamıyorsam geçmenin anlamsız olduğunu söylemişlerdi. O yüzden çok içime sinmedi açıkçası.

2 yıl geçmiş ben olsam değişirdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı