G2 Düşme Sonrası Ölü Pixel Sorunsalı

melih_11

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar G2 yaklaşık 1 yıla gelmeden evvel düşürme dolayısıyla geçici bir ölü pixel işareti verdi. Bugünlerde ise üst kısımlarda saati göremeyecek kadar büyük bir siyahlık var. Diğer köşede az da olsa var bir de alt sağ tarafta gidip geliyor. Hep aynı seviyede ana dağılırsa çok büyük olarak gözüküyor bu siyahlar. Sizce ne yapmalıyım. Hiçbir şekilde garantiye göndermemeye çalışıyorum. Anlamadığım şey neden hep başka yerlerde çıkıyor? Çözüm olarak ne önerirsiniz ? Ne yapmalıyım?

Garantiye gönder. Belki ücretsiz değişim de yapılabilir. Ücretsiz olmazsa tamiri için her türlü ücret ödeyeceksin, en azından yetkili servis yapmış olur.

Garanti işinden sonra doğru düzgün çalışacağından emin değilim. Ne olursa olsun böyle bir genel kaygım var. Sizin düşüncelereiniz nedir bu sorun hakkında? Eğer sorun çıkarsa garantiden sonra mail atıp değişim vs yapılabilir mi ? 8-9 ay oldu tahminen alınalı.

Sen düşürdüğün için, muhtemelen servis ücretsiz yapmaz. Ayrıca çalışma konusunda bir sıkıntın olmasın. Eğer orjinal ekran takarlarsa, ilk aldığın gibi çalışır.

Ben yine tüm sistemin eski temposunda olmayacağı hakkında kaygı yaşıyorum. Ekranı yaparlar ama başka şeye zarar verebilirler.Bir de bazı yerler düşmüş olan köşe olmasa bile siyah.

Anlattıklarına göre ücretsiz yapma ihtimalleri var. Garantiye verirken düşürdüğünden bahsetme. Düşürdüğünü söylersen doğrudan kullanıcı hatası diyip bırakırlar. Söylemezsen incelerler en azından. Sonuçta hepimiz düşürüyoruz. Ben de çok düşürdüm ancak böyle problem yaşamadım.

Yorumlarınızı dikkate alacağım. Birkaç gün içinde Gold a gidip garanti işini halletmeye çalışacağım. Gold ile resmi distribütör arasında fark yaşanmaz diye umuyorum. Gelişmeleri yazmaya çalışacağım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı