Turkcell T50 Ölü Pixel sorunu

MertDemir

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
DonanımMeraklısı
Merhabalar. Okulda telefonu cebimden çıkarırken düşürdüm fakat hızlı düsmedi 15-20 cm yükseklikten düşürdüm ve kılıfı da vardı. 7-8 saat sonra dikkatimi çekti telefonda ölü pixeller oluşmuş. Bunun çözümü servis mi? Yoksa yazılım yardımıyla çözülebilir mi?
Telefon T50.
@Recep Baltaş @Ali Güngör @SypeR @MF

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler. Servis ortalama kaç gün sürer? Birde telefona format atmama gerek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler. Servis ortalama kaç gün sürer? Birde telefona format atmama gerek var mı?
Ben güvenlik açısından önemli verilerinizi yedekleyip cihazı sıfırlayarak göndermenizden yanayım. Servis süresi yeni kanunla en fazla 21 gün sürebilir. Aksi takdirde size yeni bir cihaz vermeleri gerekli ürününüz yapılana kadar.

Ben güvenlik açısından önemli verilerinizi yedekleyip cihazı sıfırlayarak göndermenizden yanayım. Servis süresi yeni kanunla en fazla 21 gün sürebilir. Aksi takdirde size yeni bir cihaz vermeleri gerekli ürününüz yapılana kadar.

Syper adlı arkadaşım en son bugün 13.02 de girmişsin benim telefonum tamirde fakat ban geçici olarak bir telefon verdiler az önce elimden düştü bende baktım ekranda ölü pixeler var tam kenarında ekran ücreti isterler mi telefonum Galaxy j4+ veya bunun düzeltme yolu var mı?

Dostum PC'den yazıyorum kameram yok anlatmaya çalışayım bu ölü pixeler siyah 2, 3 tane renkli ölü pixel var ekranın sağ ortasında bir çlü ğixeler dün ovaldi biraz bastırıp ovaladım düz çizgi oldu eğer düzelmiyecekse veya düzelirse ya da düzelmese telefonun parasını isteyebilirler mi zaten telefonu verdiklerinde çoğu şeyi bozuktu lütfen yardım et.

ölü pikseller siyah 2, 3 tane renkli ölü piksel var
Ölü piksellerin rengi mor gibi mi? Yani paylaştığım resimdekine benzer mi?

1668987104695.png

Hayır tamamen siyah fakat şarjı bitiğinde veya basılı tutup kapat deyince pixeler hafif renkleniyor mürekep akması gibi değil de çizik gibi duruyor şekli şu şekilde
-
I
-
Şeklinde.

Geri
Yukarı