G2 mi almalıyım Nexus 5 mi ?

YA 1200 TL Nexus 5 16 GB modeline verene kadar 1500 TL'yi G2'nin 16 GB modeline vermek daha mantıklı geliyor.
G2 zaten 10 GB hafızası kalmış olarak geliyor. Ve 10 GB neye yeter hiç bilmiyorum.

10 GB hafıza ile :
Oyun mu oynayayım ?
1080P müzik klibi mi izleyeyim ?
1080P film mi seyredeyim ?
Resim mi seçeyim ?
1080P 60Frame video mu çekeyim ?

OTG kablosu ile çekilen videoları sürekli olarak USB'ye atmak geliyor akla. Ama ne kadar doğru ?
32 GB modeli desen 1700 TL zaten. O fiyata HTC'nin aliminyum kasasına dokunmak ister insan. 1700 TL çok para.

Bende haftalardır bu kararı vermeye çalışıyorum. Daha az önce yoldan geri döndüm hafıza sorunu yüzünden.
Verdiğim para 1500 TL ancak bana kalan hafıza 10GB. Düşün düşün nereye kadar ya :)
Paramız var harcayamıyoruz kardeşim, yok böyle bir olay.

G2'nin 20 GB'lık modelini 1,5 bin liradan satsalar gözüm arkada kalmazdı en azından.
Şimdi ne olacak ? G2 16 GB alıp OTG kablosu ile dolaşacağız ???

1400 liraya böyle bir telefon varken pek anlamlı gelmedi ONE almak. Kamera ve pil süresi ve donanım olarak daha iyi bir telefon.
Aliminyuma o kadar para vermek yerine torna tezgahlarında yerimi alırım :) O da aliminyum.

Ya elimde çok inceleme birikti zaten :) Hepsini bir arada koymak lazım. Videoları yüklemek korkutuyor insanın gözünü.
Oyun incelemeleri falan da mutlaka koyarım, her özelliğini tanıtırım.
Gelecek ayın 2'sinde stoklara gelecek. Geldiğinde ben sahip olacağım, sonradan zaten fiyatı yükselecek tekrar.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı