Nexus 5 mi G2 mi önerirsiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

bayhan37

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, malum kredi kartına taksit sınırlaması da geldi ve cep telefonlarına taksit yapmıyorlar. Görünen o ki artık çoğumuz peşin alacağız telefonları. Böyle bir durum varken telefon ihtiyacım da var. Aklımda ya nexus 5 ya da G2 var, bu modelleri bizzat kullanan arkadaşlar varsa izlenimlerini bekliyorum teşekkür ederim.

Bataryası daha güçlü olan G2 öneririm. Stabil android olsun diyorsan NEXUS. Kamera olarak G2'nin daha iyi olduğu söyleniyor. NEXUS yazılım güncellemesi gitiği yere kadar.:D Tercih meselesi. Stabilite+ güncelleme=NEXUS, batarya+donanım=G2. Ben oyumu G2'den yana kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu konuda çok tartışılıyor. Bir ara bende ikisi arasında kalmıştım.

Bana soracak olursanız, tercih meselesi. Nexus 5'in çok güncel kalacağını ve daha stabil bir android olduğunu biliyoruz. LG G2 hala Android 4.4'ü almasa da alacaktır, ve donanım olarak daha iyi bir cihaz gibi duruyor. Kısacası tercih meselesi, hangisi daha çok kafanıza yatıyorsa hiç tereddüt etmeden gidip alın bence. İkiside çok iyi telefonlar.

Bu arada yanlış hatırlamıyorsam Atem Kaner adlı kullanıcının açmış olduğu " Nexus 5 Işık Sızıntısı" konusuna da göz atmanızı tavsiye ederim. Sizi rahatsız etmeyecekse almalısınız.

Ayrıca LG G2'nin kasasında da gıcırdamalar olduğu söyleniyor. Bu tarz ufak problemler sizi rahatsız etmeyecekse iki telefon arasındaki seçim size kalmıştır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı