G2 mi almalıyım Nexus 5 mi ?

Eğer güncelleştirmeleri günü gününe almak isterseniz nexus 5 almalısınız. Ama ben öyle çok güncelleştirme meraklısı değilim derseniz tasarımı ile g2 ön plana çıkar. Bence bu bağlamda önceliklerinizi belirlerseniz daha kolay seçim yaparsınız.
Nexus 5 daha yakın gibi bana. Saf android olduğu içinde g2'ye oranla daha stabil çalışır. Peki siz hangisini tercih ederdiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nexsus G2'e göre biraz daha büyük ve kamera ile bataryası biraz daha zayıf. Guncelleme konusunda Nexus iyi. Tercih meselesi; ben G2 derim. Sonuçta güncelleme gelince aman aman bir değişiklik olmayacak. :) Zaten G2 4.4 güncellemesini de aldı.

Nexsus G2'e göre biraz daha büyük ve kamera ile bataryası biraz daha zayıf. Guncelleme konusunda Nexus iyi. Tercih meselesi; ben G2 derim. Sonuçta güncelleme gelince aman aman bir değişiklik olmayacak. :) Zaten G2 4.4 güncellemesini de aldı.
G2 4.4 güncellemesi alınca nexus 5 gibi saf android mi oldu yoksa yine kendi ara yüzümü var?

G2 4.4 güncellemesi alınca nexus 5 gibi saf android mi oldu yoksa yine kendi ara yüzümü var?
Saf android olmasa da G2'nin donanımı sağlam olduğu için kasacağını sanmıyorum. Takılmalar olmaz yani. Batarya ve kamera da çok önemli telefon için. Bunları da gözardı etmemek lazım.

Ayrıca Nexus çok kaba bir telefon. İnceleyince hak vereceksiniz. Saf android olması güzel birşey. Telefonun kendine has yazılımlarını barındırmıyor ama hızlı oluyor.

Ben şahsen g2 tasarımını beğenmedim. Kulaklık deliğinin yeri olsun arka düğleri olsun beğenmedim. Ancak g2 nexus 5'ten daha önde özellik bakımından. Ben olsam g2 alırım.

Arayüz içinde ufak değişikler olduda saf android kadar hızlı oldu. Tel bence nexus 5 alma pisman olabilirsin. Kamerası çok iyi değil. Batarya aynen öyle sıkıntı yasatabilir ilerde :)

Nexus 5 kullanicisiyim. Telefon stabil ve sade. Tasarim olarak bence G2 den daha guzel. Nexus'unun arka kismindaki yumusak kisim cok hosuma gidiyor. Yengemde G2 var cilgin hirsiz diye bir oyun var o oyunu oynarken kastiriyor. G2'de birsuru gereksiz uygulama var. Onerim Nexus 'tan yana. Ayrica Nexus telefonunun incelemesini yaptim. Bu yazinin altindaki linkte yaziyor, incelemeyi bir okuyun isterseniz.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı