G2020 tabanlı sisteme GTX 750TI olur mu?

mert..dkmc

Hectopat
Daha fazla  
Merhababenim eski kasamın anakartı yandı ve eski bi anakart olmasından. Su an onun yerine alabilicegim fazla iyi anakartlar yok. Su an Msi H61M-p20 soket 1155 alacam ve işlemcimde İntel Pentium G2020. Ben bu sistem ile Msi GTX 750 ti kullanabilir miyim? Fazla sıkıntı çıkar mı ?Cıkarsa ne gibi sıkıntılar çıkar ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhababenim eski kasamın anakartı yandı ve eski bi anakart olmasından. Su an onun yerine alabilicegim fazla iyi anakartlar yok. Su an Msi H61M-p20 soket 1155 alacam ve işlemcimde İntel Pentium G2020. Ben bu sistem ile Msi GTX 750 ti kullanabilir miyim? Fazla sıkıntı çıkar mı ?Cıkarsa ne gibi sıkıntılar çıkar ?

Hiç sıkıntı, darboğaz falan olmaz, gözün kapalı alabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Benim de eski işlemcim g2020 idi. Ben de 750 ti almak istemiştim fakat paylaştığım videoyu gördükten sonra vazgeçtim yeni sistem topladım. Videoda görüldüğü gibi takılmalar mevcut, bu yüzden yeni anakart alacaksanız 1150 soket alıp yanına i3 4160 alabilirsiniz. 4160 + 750 ti güzel bir ikili olur.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı