Rehber G203, G102 neden alınmaz?

Evet herkes bu zamanlarda G203 veya G102 alınır mı diye konu açıyorlar o konular açılınca bu konuyu atabilirsiniz.

Teknik Özellikler: Mouse 2017 Yılında çıkan bir model. G300S Sonradan yerini alan fare çok beğeni toplamış ama sorunlar yüzünden pek tercih edilmemiş. AM010 Model bir sensör kullanıyor. Ve Lightsync modelinde mercury sensör kullanılmıyor.

1) G203 Neden alınmaz?

G203 ile G102 Alınmamasın sebebi 10 yıllık sensör kullanması. Çift tıklama sorunları gibi vb. Sorunlarla karşı bu fareyi önermiyorum. Onun yerine ASUS ROG STRIX Impact II, ASUS TUF Aura M3 alabilirsiniz.

2) Tıklama sorunları.

Evet zurnanın zıt dediği tere tıklama sorunları. Bildiğiniz gibi G213 Çift tıklama sorunu vardı. G203 ile G102 Modelleri sıkıntı yaşıyor. Ve üstüne bu fareyi savunanlar var. Sakın bu gibi şeyleri almak yerine Katar Pro alabilirsiniz.

Bu keratanın fiyatı Vatan da 191 Lira.

1613540492033.png

Herkes bu kerataya para vermek yerine daha iyi fareler var. Sorunları olarak videolar

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sizi bu ilgi çekmek için değil bilgilendirmek için. @Samotne Ciasteczka Yaptığı G300S Neden alınmaz rehberi gibi uzun olmadı. Ama bilgi gibi oldu. İyi sosyaller!

Son düzenleme:
Sensörü kötü olunca ne gibi sorunlar çıkarıyor? Bana açıklarsanız eğer ben de o etkilerin olup olmadığını kontrol edeceğim. Ben çok memnunum.

Kendim rehber yaptım. Memnunsanız değiştirmeyin. Biraz okusanız anlayacaksınız zaten...

Geri
Yukarı