G203 Lightsync vs Razer DeathAdder Essential

Yusuf İren

Hectopat
Yaklaşık 3 yıldır SteelSeries Rival 110 faresini fingertip şeklinde kullanıyorum ve yaptığı takılmalardan dolayı şu an değiştireceğim. Kararsız kaldığım bir sürü konu var, sensörlerin farkı nedir pek bilmiyorum ama şimdilik Razer Deathadder Essential ve Logitech g 203 lightsync arasında kaldım. Genelde Valorant, CS:GO gibi FPS oyunları oynuyorum. Hangisini seçeyim ya da bu bütçede başka bir öneriniz olur mu?

DeathAdder eski G203 sensörü iyi değil,
Tam bütçe nedir?
Fingertip kullanıcaksan bunu öneririm.

250TL bütçem hocam. (şu an elimde SteelSeries Rival 110 var yakın bir şey olmasını istiyorum)

250TL bütçem hocam. (şu an elimde SteelSeries Rival 110 var yakın bir şey olmasını istiyorum)

Fingertip için bunu önerebilirim küçük olduğu için ama bütçenizin üstünde kalıyor.

Fingertip için bunu önerebilirim küçük olduğu için ama bütçenizin üstünde kalıyor.

Bu nasıl peki sizce V2 mini biraz fazla geldi de.

Bu nasıl peki sizce V2 mini biraz fazla geldi de.

Alınmaz kaliteli değil.
Fingertip için bu ikisini öneririm ikisinde de aynı sensör var.

Alınmaz kaliteli değil.
Fingertip için bu ikisini öneririm ikisinde de aynı sensör var.

Hocam 87 gram fareden 60 küsürlere inince sıkıntı olur diye düşünüyorum G203 ideal göründü gözüme 2-3 yıl idare etse yeterli beni kargoyla vs. uğraşıp katar mı alayım yoksa direk 203 mü alayım yarın alacağım.

Hocam 87 gram fareden 60 küsurlere inince sıkıntı olur diye düşünüyorum G203 ideal göründü gözüme 2-3 yıl idare etse yeterli beni kargoyla vs. uğraşıp katar mı alayım yoksa direk 203 mü alayım yarın alacağım.

Sensör Valorant ve CS de sorun yaratabilir ben olsam Katar Pro alırım.

Geri
Yukarı