G2030 Sistem Günlük Kullanım için Yeterli midir?

sadece işlemci 625 TL değil demi ?
Hayır kasa,işlemci,anakart,harddisk fiyatı 625tl
Tedirgin olacak bir şey yok aslında hocam. Hem güvenilir hemde uygun fiyat oluyor teknobiyotik de farklı siteler de var hazır toplama sistem satan
Sinerji diye bi site önerdi bi arkadaşım orası nasıl güvenilir mi,amacım iinternette rahat gezmek ve video izlerken kasmaması yönünde

Sinerji benim belalı şirketim. Her firma ile sorun yaşayanlar illa olmuştur ben de sinerji ile yaşadım o yüzden uzak duruyorum. Belirli bir bütçe var mı ? Elinizde herhangi bir parça var mı ?

Teşekkür ederim,uzun süreli götürmesi içinde teknobiyotıkten kasa toplamak istiyorum cok tedirginim :( ne yapcağımı şaşırdım
Valla işinizi görür gibi ya :) çok masraflı olur uzun gidecek kasa, anladığım kadarıyla oyun falan da oynamiyorsunuz. İdare eder bence. Ssd alırsanız bi tane de daha guzel olur ;)

Seçtiğiniz işlemci G2030 1155 pin bir işlemci bunun sıfırı zaten satılmıyordur diye düşünüyorum. Kafam rahat olsun derseniz gidip Vatana en ucuz parçalardan bir sistem toparlayabilirsiniz. Benim size önerebilceğim sistem G4400 - 4GB RAM - H110 Anakart - 300W PSU - 120 GB SSD.

Laptop sizin için en doğru karar olacaktır sanırım kasa + monitör pahalıya gelecektir. Evet Vatan piyasaya göre biraz daha pahalı ama muhattap bulma ve taksit konusunda gayet iyiler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı