G213 klavye + G203 mouse alınır mı?

Ikisi de fiyatina gore kotu ozelliklere sahip, kronik sorunlari olan modeller. Asagidaki gibi bir kombinasyon yapilabilir.

Hocam mouse G203 alınır galiba bütçem makisimum 400TL.

Mouse 400TL.
Klavye 1000TL hocam.

1400TL bütçeniz var toplam. Fare Delux M800 alıp ajaz AK33 alabilirsiniz. Veya Razer DeathAdder V2 alıp yanına KB857l alabilirsiniz ama KB857l modellerinde kronik a tuşu basmama problemi olabiliyor.

1400TL bütçeniz var toplam. Fare Delux M800 alıp ajaz AK33 alabilirsiniz. Veya Razer DeathAdder V2 alıp yanına KB857l alabilirsiniz ama KB857l modellerinde kronik a tuşu basmama problemi olabiliyor.

Bir de @MuratTheFounder hocamın daha önce önerdiği T60 modeli var klavye olarak. Herhangi bir sorunu var mı bilmiyorum. Ona bakabilirsiniz.

G213 klavyeyi 1 yildan fazla suredir kullanıyorum icini acip hiç temizlemeden. Sadece Tab ve ses kisma tusuna sert basmak gerekiyor ama bu sorunun sizde olup olmayacagi garanti degil. Hiç sorun olmayabilir ya da daha buyuk sorun olabilir. Bir kere sorunlu klavye olarak geciyor onu soyleyeyim. Ve bence fiyatina gore pahali. Ben aldigim zaman o kadar pahali değildi.

Yeni konular

Geri
Yukarı