G24 20 monitörün UFO testi sonuçları normal mi?

Aynı monitörü aldım şansıma ölü piksel çıktı satıcı servis raporu olmadan kabul de etmiyor. Serviste 3 ölü piksel altına rapor vermiyor resmen talihsizlik yaşıyorum. Neyse hocam hayırlı olsun size birkaç sorum olacak OverDrive bölümü ne anlama geliyor lvller arasında ki fark nedir eğer öğrendiğiniz de paylaşırsanız çok memnun olurum.

Aynı monitörü aldım şansıma ölü piksel çıktı satıcı servis raporu olmadan kabul de etmiyor. Serviste 3 ölü piksel altına rapor vermiyor resmen talihsizlik yaşıyorum. Neyse hocam hayırlı olsun size birkaç sorum olacak OverDrive bölümü ne anlama geliyor lvller arasında ki fark nedir eğer öğrendiğiniz de paylaşırsanız çok memnun olurum.
@ßutterFlyEffect

Over drive öğrenmem baya zamanımı aldı :)
Level off da ghoting oluyor bariz bir şekilde
Level 1 de ghosting çok hafif bir mikyar azalıyor
Level 2 (default) bunda ghosting bana göre hala oluyor fakat bu benim kişisel tercihim,
Level 3 ben bunu kullanıyorum ve ghoting sıfır gibi oluyor fakat çok hafif(gözle görülemeyecek kadar) bir ışık "izi" oluşuyor
Level 4 aman hocam açmayın her taraf ışık iziyle doluyor
Technopatin bu konu hakkında güzel bir makalesi bulunmakta. Buyrun hocam:

Son düzenleme:
@ßutterFlyEffect

Over Drive öğrenmem bayağı zamanımı aldı :)
Level off da ghoting oluyor bariz bir şekilde
Level 1 de ghosting çok hafif bir mikyar azalıyor
Level 2 (default) bunda ghosting bana göre hala oluyor fakat bu benim kişisel tercihim,
Level 3 ben bunu kullanıyorum ve ghoting sıfır gibi oluyor fakat çok hafif(gözle görülemeyecek kadar) bir ışık "izi" oluşuyor
Level 4 aman hocam açmayın her taraf ışık iziyle doluyor
Technopat'in bu konu hakkında güzel bir makalesi bulunmakta. Buyurun hocam:

O zaman en mantıklısı default ayarlar da kullanmak gibi.

Geri
Yukarı