G24 F2 ghosting ve IPS glow açısından nasıl durumda?

Xecition18

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Yeni geldi daha şimdi açtım 2-3 ölü piksel var ve kenarında hafif açıklık var. IPS glow ve ghosting testi ve diğer sorunlar nasıl sizce? ghosting:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• 20240227_191913.jpg
    20240227_191913.jpg
    102 KB · Görüntüleme: 23
  • 20240227_191245.jpg
    20240227_191245.jpg
    70,6 KB · Görüntüleme: 22
Yeni geldi daha şimdi açtım 2-3 ölü piksel var ve kenarında hafif açıklık var. IPS glow ve ghosting testi ve diğer sorunlar nasıl sizce?

Şu 2. fotoğrafı telefon flaşı ve ortam ışıklarından uzak bir şekilde çektiniz değil mi, yani karanlıkta.

Yeni geldi daha şimdi açtım 2-3 ölü piksel var ve kenarında hafif açıklık var. IPS glow ve ghosting testi ve diğer sorunlar nasıl sizce? Ghosting:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Eğer cidden karanlık ortamda böyleyse fazla gibi. Zaten ölü pikseliniz de var, değişim yapabilirsiniz.

Yeni geldi daha şimdi açtım 2-3 ölü piksel var ve kenarında hafif açıklık var. IPS glow ve ghosting testi ve diğer sorunlar nasıl sizce? Ghosting:

İade edebiliyorsan iade et. Yoksa değişim iste iade alırsan Lenovo R25I-30 al.

Bir de hocam sana tavsiye, eğer G24F-2 de kalacağım, değişim yapacağım diyorsan mağazada test edip alman en mantıklısı çünkü G24F-2 de ölü piksel konusunda çok şikayet var.

Yeni konular

Geri
Yukarı