G27 Direksiyon Seti 2. El Alınır mı?

jokor

Hectopat
2. el G27 alacak kadar bütçem var ancak 0 G29 alacak kadar param yok.
İyi bir G27, gidip görmek ve test etmek şartıyla alınması sizce uygun mudur ?

Bir sorumda Teknosa, Bimeks, Vatan Computer gibi yerlerden depoda kalmış ürünleri alma ihtimalimiz var mı ?

Depoda kalmış ürünleri almak tabii ki mantıklı fakat bulmak biraz zor olabilir.

Sıfır satışı şuan için bulunmuyor. İkinci el fiyatları ise çok dalgalı. Kimi 500 Lira'ya satarken kimi 1100 Lira istiyor. Eğer 1100 Lira'ya felan çıkabilirsen g29 alman daha mantıklıdır.

Sıfır satışı şuan için bulunmuyor. İkinci el fiyatları ise çok dalgalı. Kimi 500 Lira'ya satarken kimi 1100 Lira istiyor. Eğer 1100 Lira'ya felan çıkabilirsen g29 alman daha mantıklıdır.
G27 3 tane ilan buldum jelatinleri yerinde olan ve vida boyaları fazla gitmeyen 700-800 arası fiyatları var daha önce G27 kullanmadığım için sorunlarını bilmiyorum kronik sorunları varsa neler ona göre alacağım

Ben de kullanmadım. O yüzden bu sorunuzu cevaplayamayacağım.

Sonradan girip bakan arkadaşlar için en kronik sorunlarını söyleyeyim benim bildiğim.

1- Direksiyon üzerinde tuşların sökülmesi
2- Direksiyon dişlilerinin ezilmesi sonucu kalibrasyon sorunu. Yani direksiyonu düzlediğinizde oyunda yamuk duruyor. bunu da 50-70 TL lik metal bir dişliyi içine monte ederek çözüyorlar, hatta tamamen bu sorundan kurtulunduğunu belirtiyorler. Yabancı Oyuncu kanalı aynı sorunu yaşamış ve sorunla alakalı bir video çekmişti.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı