2. EL Direksiyon Seti Ne Kadar Sağlıklı Olur ?

Tanıdığım 3 kişiden 2'si zaten ilginç veya tuhaf bir insan olduğumu söyler. Aralarında insan olmadığımı söyleyenler de var :)
Cengiz Buba'yı lise 3'den sonra dinlemeyi bırakmıştım, daha psikopat şarkılar dinliyorum şuan :)

Tanıdığım 3 kişiden 2'si zaten ilginç veya tuhaf bir insan olduğumu söyler. Aralarında insan olmadığımı söyleyenler de var :)
Cengiz Buba'yı lise 3'den sonra dinlemeyi bırakmıştım, daha psikopat şarkılar dinliyorum şuan :)

Vallaha yeni konu açıp çöp yapacağıma hortlatayım daha iyi dedim ve konuyu hortlatıyorum :D Hocam şimdi ben bu aralar kesin 2. El G27 alacağım ancak direksiyonu test etmem imkansız. Sahibinden'e bakıyorum ancak tabikide senin gibi birinden yardıma ihtiyacım var. Arkadaşlar bakarken iki tane ilan buldum, size pm olarak atacağım. Bir sorum olucak. Bunlara bakarken neye dikkat etmeliyim ? Arkadaşla bakarken ilk baktığımız olay fotoğrafların masaya takılı olarak çekilmesiydi :D Kesin uzun süre kullanılmıştır kanısına vardık :D Şimdiden teşekkür ederim :)

Düzenleme: Hocam yıllardır forum(lar)a girmiyordum nerden pm atıldığını bulamadım :D buraya linklerini atayım inşallah bir sorun çıkmaz :D :

İlan 1: Bu temizliğe bu fiyat Logitech G27 - Bilgisayar oyun donanımları sahibinden.com'da - 301493107

İlan 2: Logitech G27 Sıfır Ayarında 2 Kez Kullanılmış. - Bilgisayar oyun donanımları sahibinden.com'da - 308560279

Sizce fiyatları durumu nasıl ? Satıcı ile iletişime geçerken neler sormalı, istemeliyim ?

Test etmen imkansız ise boş yere resimlere bakma :) Anlayamazsın resimlere bakarak.

İkisi arasında ise kutulu olanı alabilirsin. Zamanında 740TL'ye yurt içi sıfır fiyatı vardı. Hey gidi günler :)

Merhaba suan nerdeyse 2k ya kadar var g27 bende almayi düşünüyorum trendyol 2. Elden en düşük 1700 tl pazarlık yapsam 1500 e uygun mudur fakat test etmek imkansız

Geri
Yukarı