2. EL Direksiyon Seti Ne Kadar Sağlıklı Olur ?

Makaleler
34
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Active Directory - Security Uzmanı
Profil Kapağı
1522600635
Arkadaşlar aileme direksiyon dersi vermem karşılığında 300 TL küsür para alacağım :) Klavyeye harcayacağım parayı da ekleyip 450 küsür TL paraya ikinci el Logitech G27 alma niyetindeyim.

Alınabilir mi bu fiyata ? Sıkıntısız bir ürün bulabilir miyim ?
Konuyu buraya açmamdaki asıl sebep alıp almama konusunda ikilemde olmam.

2 günlük zevk midir bu ? Kullanan var mı ? Koltuğundan monitörüne, her şeyim uygun. Direksiyon seti iyi olur gibi geliyor bana ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynamak gerçekten zevkli. Kendine bağlı aslında seviyorsan bıksan bile bi süre sonra çıkarıp tekrar kurarsın :)
Ama 2.el sağlıklı olurmu onu bilemem şans meselesi gibi sanki.
Sıkılıp paraya ihtiyacı olup satanda olabilir sorun çıkardığı içinde elden çıkarılıyor olabilir.
Ama Logitech sağlam bi marka kolay kolayda öyle bi makinası bozulurmu onuda bilemem :)
Bozuk olursa tamir ettirilecek yerde bulmakta sıkıntı yaşayabilirsin ben hiç tamir eden yer görmedim :)
Kullanan arkadaşlarına sorabilirsin belki biri elden çıkartmak ister tanıdık olursada sorun olmadığından emin olabilirsin.

Tamamen zevk meselesi, ben oynamıştım. Yarış oyunu oynamayan ben bilgisayarın başından kalkmamıştım. Ama satın alır mıyım, hayır.

Eğer temiz bir ürün bulursan al derim. Baktın sıkıldın 3-4 ay sonra, satarsın sen de 300-350'ye. 100 TL'ye profesyonel direksiyon seti ile vakit geçirmiş olursun.

Eğer gerçekten zevk almak istiyorsan yarışları da seviyorsan güzel bir ürün almalısın. Koltuğu, firen, gazı... Aksi taktirde hiç güzel olmuyor. İyi bir takımda haliyle pahalı oluyor.

Şuan koltuğum falan bildiğin ferrari koltuğu, ayaklığını çıkartıp alt kısmına bir çekmece tarzı tahta koyduğumda bildiğin koltuk oluyor :)
Ayaklık kısmını zaten kendim imal ederim her türlü.

Sıfır Driving Force GT almak hiç istemiyorum. Zaten sürekli olarak gerçek araba süren birisiyim. Vitessiz zevk alamam.
Fiyatlara da baktım, en aşağı 500 :)

Kadıköy civarı satanlar var alınır aslında. Sıkılıp satmaya kalksam yine 450'den satarım diye düşünüyorum.
Acaba pazarlık payı olur mu ? 500 yazar ama 450'ye falan satar mı ?

Benim zevkim biraz terstir. Şahsen konsol direksiyondan çok daha eğlenceli geliyor. Onun için çok şanslıyım. :) Sen de klavye veya konsol ile keyifli vakit geçirebiliyorsan boşu boşuna masrafa girme derim. :)

Geri
Yukarı