G27CQ çizgi sorunu

seneremo

Hectopat
Merhabalar,
İtopya'dan Optix G27CQ monitör aldım fakat monitörde böyle bir çizik var. Bu nedir? Ölü piksele benzemiyor. İtopya'yı aradım şişlideki MSI servisine götürürseniz daha hızlı olur diyor. Fotoğrafta tam belli olmuyor fakat kullanırken göze batıyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20201225_180504.jpg
    IMG_20201225_180504.jpg
    43,7 KB · Görüntüleme: 46
Merhabalar,
İtopya'dan Optix G27CQ monitör aldım fakat monitörde böyle bir çizik var. Bu nedir? Ölü piksele benzemiyor. İtopya'yı aradım şişlideki MSI servisine götürürseniz daha hızlı olur diyor. Fotoğrafta tam belli olmuyor fakat kullanırken göze batıyor
Fotoğrafta da çok rahatsız edici duruyor. Eğer dıştan çizildiyse muhtemelen garanti kapsamına girmez.

Islak mendil veya peçeteyle silmeyi denedin mi? Belki boya falandır.

Fotoğrafta da çok rahatsız edici duruyor. Eğer dıştan çizildiyse muhtemelen garanti kapsamına girmez.
İçerden sıkıntı var. Dışardan temiz duruyor. O tarafa gelen görüntüler çok sıkıntılı oluyor. İlk defa düzgün bi monitör alayım dedim sıkıntılı çıktı buda. Ölü piksel de değil neyden olabilir ki.

İçerden sıkıntı var. Dışardan temiz duruyor. O tarafa gelen görüntüler çok sıkıntılı oluyor. İlk defa düzgün bir monitör alayım dedim sıkıntılı çıktı bu da. Ölü piksel de değil neden olabilir ki.

MSI'ın çok uğraştıracağını sanmam muhtemelen gönderirsen yeni bir monitör verirler fotoğraf da biraz ışık sızması da çıkmış gibi geldi bana değiştirilse iyi olur zaten :D

Yeni konular

Geri
Yukarı