HyperX PulseFire Haste vs SteelSeries Prime+

ne önerirsin hocam, ss prime aldım ama şekli hiç hoşuma gitmedi yorabiliyor, ellerim de 18 cm civarı. ayrıca tuşlara basmak için biraz baskı gerekebiliyor ve sesi hoş olmasına rağmen aşırı fazla. iade edip başka bir mouse almayı düşünüyorum. öneri var mıdır?
şuan alacaksan MSI Clutch GM41 Lightweight Wireless 20000DPI 6 Tuş RGB Optik Kablosuz Gaming Mouse - incehesap.com bu mouse indirimde hem kablosuz hem 1000hz 1ms akakçede 2k civarındayken burda 1600tl

hocam öyle bi bütçem yok maalesef. ayrıca fps oyunları da oynamıyorum genelde. hikayeyi oyunlar oynuyorum. ayrıca iş için uzun saatşer kullanıyorum yormayacak birşey falan olur. yaklaşık 900tllara kadar bütçem maks
bakayım hemen uygun birşeyler

ne önerirsin hocam, ss prime aldım ama şekli hiç hoşuma gitmedi yorabiliyor, ellerim de 18 cm civarı. ayrıca tuşlara basmak için biraz baskı gerekebiliyor ve sesi hoş olmasına rağmen aşırı fazla. iade edip başka bir mouse almayı düşünüyorum. öneri var mıdır?
bunları bir gözden geçir istersen başka sitelerede bakıyorum

bakayım hemen uygun birşeyler

bunları bir gözden geçir istersen başka sitelerede bakıyorum
wireless var mıdır o fiyatlara hocam? aslında ofis mouseu vardı bende. 125hz olması dolayısıyla biraz takılma hissediyordum. ekranım 300hz. bir de rahay değildi pek. ana amacım ekranda akıcı olacak bir de rahat olan bir mouse. bir de 2 makro tuşu olursa tadından yenmez. sağolun

wireless var mıdır o fiyatlara hocam? aslında ofis mouseu vardı bende. 125hz olması dolayısıyla biraz takılma hissediyordum. ekranım 300hz. bir de rahay değildi pek. ana amacım ekranda akıcı olacak bir de rahat olan bir mouse. bir de 2 makro tuşu olursa tadından yenmez. sağolun
hemen bakıyorum hocam ama 900tl pek olmaz gibi geliyor bütçeyi maksimum ne kadar arttırabilirsiniz

hemen bakıyorum hocam ama 900tl pek olmaz gibi geliyor bütçeyi maksimum ne kadar arttırabilirsiniz
1000 hocam. hani fps oyunlarda falan inanılmaz performansa gerek yok, nadir bf1 dışında fps oynamıyorum. hikayeli hep.

1000 hocam. hani fps oyunlarda falan inanılmaz performansa gerek yok, nadir bf1 dışında fps oynamıyorum. hikayeli hep.
geç gördüm kusura bakmayın hocam hemen bakıyorum

bu güzel hocam 1000hz hafif ucuz ve kablosuz

ben kullandım bundan bende o zamanlar eski kötü bi sistem vardı anakartı falan berbattı ondan pek beğenmemiştim ama gayet güzel

Son düzenleme:
hocam estağfurullah yav isterseniz bakmayın bile ne diyeyi

bu güzel hocam 1000hz hafif ucuz ve kablosuz

ben kullandım bundan bende o zamanlar eski kötü bi sistem vardı anakartı falan berbattı ondan pek beğenmemiştim ama gayet güzel
ağır mı hocam peki? el yorar mı? fiyatı baya iyiymiş

hocam estağfurullah yav isterseniz bakmayın bile ne diyeyi

ağır mı hocam peki? el yorar mı? fiyatı baya iyiymiş
el yormaz hocam gayet hafif güzel mousedir sadece dediğim gibi ben n11 den almıştım bi arkadaşım orası 2.el satıyo demişti ya ondan yada anakartım kötüydü yada ondan beğenmemiştim ama güzel mousedir kendi mousem bozulursa eğer rival600 kullanıyorum ya rival 650 geçicem kablosuz versiyonu yada başka kablosuzlara yönelicem kablo dert çünkü

El yormaz hocam gayet hafif güzel faredir sadece dediğim gibi ben N11'den almıştım bir arkadaşım orası 2.el satıyor demişti ya ondan ya da anakartım kötüydü ya da ondan beğenmemiştim ama güzel faredir kendi farem bozulursa eğer RIVAL600 kullanıyorum ya Rival 650 geçeceğim kablosuz versiyonu ya da başka kablosuzlara yöneleyeceğim kablo dert çünkü

Logitech G305i sipariş ettim hocam, SS Prime'a iade kodu oluşturdum. G305'in fiyatı 1200LERDeydi normalde 950TL'ya düşmesi güzel olmuş, çok teşekkürler zahmetiniz için. Nays kartla beraber alınca 800TL'ye geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı