G29 4500₺'ye pişman eder mi?

LeonScottKennedy

Hectopat
Daha fazla  
2017'den beri hayalim olan direksiyon setini nihayet alabilecek bütçem var. Ama bir direksiyona 4500₺ verilir mi? Alırsam alay konusu olur muyum ya da akılsız? Bilemiyorum bayağı bir fuzuli harcama ama diyorum ya en çok istediğim şeylerden birisi idi.

2017'den beri hayalim olan direksiyon setini nihayet alabilecek bütçem var. Ama bir direksiyona 4500₺ verilir mi? Alırsam alay konusu olur muyum ya da akılsız? Bilemiyorum bayağı bir fuzuli harcama ama diyorum ya en çok istediğim şeylerden birisi idi.
Sürekli kullanıcaksan yani devamlı olarak alınır.Ama 1hafta sonra sıkılırsan alınmaz.

Başkalarının diyeceklerine bakarsak ohoo kim bilir onu diyenler nelere saçma sapan para veriyorlardır. Hayata 1 kere gelmişsin ve başkasının diyeceklerinden korkup hayalini gerçekleştirebilecekken seni yargılamalarından enayi gözüyle bakmalarından mı korkuyorsun? :D gerek yok böyle şeylere seviyorsan al para senin paran sonuçta, sen bundan zevk alıyorsun.

Doğru bu arada sıkılırsanda iade edersin 2 haftayı geçmedendi sanırım.

Sürekli kullanıcaksan yani devamlı olarak alınır.Ama 1hafta sonra sıkılırsan alınmaz.
Similasyon oyunlarının hastasıysan değeceğini düşünüyorum. Bir yandan da hevesini alıp bi köşeye koyma ihtimalin de olabilir. Bu fiyata değer mi dersen bence değmez. Daha mantıklı ihtiyaçlarına harcamanı öneririm.
Sürekli kullanacağım sıkılırsam satarım iyi paraya gider.
Başkalarının diyeceklerine bakarsak ohoo kim bilir onu diyenler nelere saçma sapan para veriyorlardır. Hayata 1 kere gelmişsin ve başkasının diyeceklerinden korkup hayalini gerçekleştirebilecekken seni yargılamalarından enayi gözüyle bakmalarından mı korkuyorsun? :D gerek yok böyle şeylere seviyorsan al para senin paran sonuçta, sen bundan zevk alıyorsun.

Doğru bu arada sıkılırsanda iade edersin 2 haftayı geçmedendi sanırım.
Aklımda ki tek soru aslında bu kadar parayı direksiyona verip vicdanımı rahat ettirebilir miyim oldu.

Son düzenleme:
Sürekli kullanacağım sıkılırsam satarım iyi paraya gider.

Aklımda ki tek soru aslında bu kadar parayı direksiyona verip vicdanımı rahat ettirebilir miyim oldu.

Alın bir baktınız vicdanınız rahat etmiyor 1 hafta sürmeden iade edin derim inşallah bir sorun çıkmaz, bende ne zaman Valorant'a para yatırsam vicdanım rahat etmiyor cidden kötü bir şey tabii onu iade edemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı