G29 900 derece dönmüyor

Sametcan Aydın

Hectopat
G29 kullanıyorum direksiyonz zaten 900 değil Max 880 dönüyor her ayar 900* olsa bile. Şimdi Forza Horizon 4 oyunu dışında bütün oyunlarda pedallar hepsi ben dokunmadan tam basılı kalıyor oyundaki ayarlarda normal. Driver olarak ghub kullanıyorum. Ne yapıcağımı şaşırdım internette yaşayan çok fakat çözüm bulan yok, yabancı yerli hepsine baktım fakat bulamadım siz biliyorsanız söyleyin lütfen ürün 6 aylık falan.

G29 kullanıyorum direksiyonz zaten 900 değil Max 880 dönüyor her ayar 900* olsa bile. Şimdi Forza Horizon 4 oyunu dışında bütün oyunlarda pedallar hepsi ben dokunmadan tam basılı kalıyor oyundaki ayarlarda normal. Driver olarak ghub kullanıyorum. Ne yapıcağımı şaşırdım internette yaşayan çok fakat çözüm bulan yok, yabancı yerli hepsine baktım fakat bulamadım siz biliyorsanız söyleyin lütfen ürün 6 aylık falan.
G29 gibi bir direksiyonun var ve sen 20 derece az dönmesine mi takılıyorsun :D.

Direksiyon sona geldiğinde sağında ve solunda sert çarpışmaları engellemek için 10 ar derecelik kayıp var. Genelde oyunlarda çoğu araç 900 derece değil zaten. Bir de Windows'un denetim masası>donanım ve ses>cihazlar ve yazıcılar>g29>özellikler>yukarıdan ayarlar bölümünden ayarları varsayılan yaparsan belki pedal sorunun çözülebilir.

Son düzenleme:
Pedal ayarları genelde oyunlarda yanlış oluyor. ETS 2'den örnek verebilirim. Bu ters pedal yerlerini falan işaretlemek belki çözebilir sorununuzu. Tam bilmiyorum fakat orayı kurcalayınca benimki düzelmişti. Ayrı olarak pedal kablosunun tam olarak takıldığından emin olun.

Sorun pedallar değil direksiyon Sorun sadece ets2 de değil bütün oyunlar f1 2020 asetto corsa comp yada herhangi bir yarış oyunu Forza hariç hepsinde sağ tarafa dönüşe başladığımda direksiyon 20 derece sağa dönmemişken hemen direksiyon 450 derece sağ yapıyor videosunu atıcağım Yinede teşekkürler
Direksiyon sona geldiğinde sağında ve solunda sert çarpışmaları engellemek için 10 ar derecelik kayıp var. Genelde oyunlarda çoğu araç 900 derece değil zaten. Bir de Windows'un denetim masası>donanım ve ses>cihazlar ve yazıcılar>G29>özellikler>yukarıdan ayarlar bölümünden ayarları varsayılan yaparsan belki pedal sorunun çözülebilir.

Çok Teşekkür ederim Aslına bu olayı daha önce de yaşadım fakat nasıl çözdüğümü unutmuştum cihazlar ve yazıcılar kısmından G29 çıkar dedim ve sonra tak çıkar yaptım ve düzeldi olsun yine sen söylemesen hatırlamayacaktım Çok teşekkürler

Son düzenleme:
@Sametcan Aydın Hala buralarda aktifsen bana da yardımcı olabilir misin? Belki bildiğin bir şey vardır.

@Sametcan Aydın hala buralarda aktifsen bana da yardımcı olabilir misin? Belki bildiğin bir şey vardır.

Keşke direkt sorunu yazsaydın belki başakları da cevap yazabilirdi. Tabii ki elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım.
Sonradan gördüm bana yazmamışsın pardon ☺️😅

Geri
Yukarı