G29 alınır mı?

BenEmgirr

Centipat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Merhaba, bu yaz 13 15k arasında bir fiyata internetten Logitech G29 alacağım. Bu seti kullanan varsa artı eksilerini yazabilir mi? Eskiden Snopy'nin eski bir modelini kullanıyordum ama yanlışlıkla tamir ederken kırdığım için böyle bir soru sormaya karar verdim.

Merhaba, bu yaz 13 15k arasında bir fiyata internetten Logitech G29 alacağım. Bu seti kullanan varsa artı eksilerini yazabilir mi? Eskiden Snopy'nin eski bir modelini kullanıyordum ama yanlışlıkla tamir ederken kırdığım için böyle bir soru sormaya karar verdim.

13 15k var ise 2. el T150 T248 T300 almanı öneririm.

O bütçeye 0 G29 almak yerine 2. el t300rs bulabilirsin temizinden.

Çoğu insan hevesle alıp birkaç defa kullanıp bırakıyor. G29 veya T300rs almak 2. el olarak daha iyi.

Arkadaş sonuna kadar haklı vitesler dandik G29 güzel bir set değil.
G29 bende var giriş seviyesi için güzel bir set hatta casual oyuncu için çok yeterli. 2. elde 10k'ya vitesli G29 bulunuyor. T300rs ayrıca vites almak 6000TL fark yapıyor onu da her adama gitmez sık sık direksiyon kullanan adam işi T300rs.

Kayışlı direksiyon seti almanı öneririm. g29 bayağı bi ses çıkarıyor gece rahat oynayamazsın.

2. el düşünüyorum ama pederin çok gözü yok paranın bir kısmını karşıladığı için.

Hocam eğer G29 alırsan 2 güne oynar bırakırsın. Dişli sistem ve kronik sorunları yüzünden eğlence çıkaramazsın. Bence bunu pederle birazcık konuşun temiz bir Thrustmaster seti alın.

Hocam eğer G29 alırsan 2 güne oynar bırakırsın. Dişli sistem ve kronik sorunları yüzünden eğlence çıkaramazsın. Bence bunu pederle birazcık konuşun temiz bir Thrustmaster seti alın.

Anladım sağ olun ama öyle hard kullanan biri değilim City Car Driving ETS tarzı oyunları oynayacağım için o kadar bütçe ayırmak istemiyorum eğer kronik sorunları uğraştırmadan çözülüyorsa sıkıntı yok.

Kayışlı direksiyon seti almanı öneririm. G29 bayağı bir ses çıkarıyor gece rahat oynayamazsın.

Sağ olun bilgi için ses çıkarması benim için bir sorun değil ama eşek gibi ses çıkarmaz herhalde.

Geri
Yukarı