Çözüldü G29 Direksiyon dönüyor ama oyun algılamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

nacaar

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Bilgisayarı açarken sağ sol gidip ortada kalıyordu ancak şu an böyle durum söz konusu değil. Pedal + shifter çalışıyor hatta direksiyonun üzerindeki tuşlar dahi çalışıyor.

G HUB'da -450 derece gözüküyor

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Driver kurun (tabii varsa fakirim ben hiç kullanmadım Logitech ondan dolayı bilmiyorum)
ben de zamanında hayal olarak bakıyordum.
sorun kablolardaymış (adaptörün ordaki kablolar). Eğer siz de aynı hatayı yaşadıysanız kabloları kontrol edin derim. 😀
Driver kurun (tabii varsa fakirim ben hiç kullanmadım Logitech ondan dolayı bilmiyorum)
sorun kablolardaymış (adaptörün ordaki kablolar). Eğer siz de aynı hatayı yaşadıysanız kabloları kontrol edin derim. 😀

Çözüm
Kabloya tam olarak ne yapıp sorunu çözdün ?

Kabloya tam olarak ne yapıp sorunu çözdün ?
Tamam ben direksiyonu satmıştım da, alıcı sendeki hatanın aynısını aldığını söyledi ama sanırım düzeltti şu an. 👍

Son düzenleme:
Bilgisayarı açarken sağ sol gidip ortada kalıyordu ancak şu an böyle durum söz konusu değil. Pedal + shifter çalışıyor hatta direksiyonun üzerindeki tuşlar dahi çalışıyor.

G HUB'da -450 derece gözüküyor

Reis aynı sorunu şu anda yaşıyorum ne yapmam lazım tam olarak?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı