G29 kalibrasyon sırasında çıkan cızırtı sesi normal mi?

EnesDemir06

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yarın G29 direksiyon seti alacağım ama kalibrasyon sırasında sola doğru direksiyon dönerken bir cızırtı sesi geliyor. Bu ses normal mi, ileride bir sorun çıkarır mı? Ürün 3 aylık bir ürün.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba arkadaşlar. Yarın G29 direksiyon seti alacağım ama kalibrasyon sırasında sola doğru direksiyon dönerken bir cızırtı sesi geliyor. Bu ses normal mi, ileride bir sorun çıkarır mı? Ürün 3 aylık bir ürün.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
içinde motor var ddb için ondan geliyor normal gelmesi

@Rustin Cohle ohle ohle hocam sola dönerken ki cızırtı normal mi?

İleride direksiyon motorunda sıkıntı açmazsa hocam öyle bir durum yoksa yarın alacağım inşallah hayırlısı olsun bakalım. Sizce 3 aylık ürün shifter dahil 7650'ye normal mi?

Fiyat güzel G29 mu? Yurt dışı ürün mü? Eğer kullanıcı hatası dışında bir sorun varsa aldıktan sonra garantiyede gönderebilirsiniz çünkü fiyat çok uygun, ayrıca o sesin normal olduğunu düşünmüyorum, ben G27 kullanıyorum bende yok.

Fiyat güzel G29 mu? Yurt dışı ürün mü? Eğer kullanıcı hatası dışında bir sorun varsa aldıktan sonra garantiyede gönderebilirsiniz çünkü fiyat çok uygun, ayrıca o sesin normal olduğunu düşünmüyorum, ben G27 kullanıyorum bende yok.

Ürün G29 Mart 2023 de alınmış hocam garantisi olması lazım ama kutudan belge çıkamamış ama e-fatura mevcut sizce e- fatura ile garantiye gönderilir mi?

Kullanıcı hatası nasıl bir sorun olabilir.

Yurt içi hocam.

Dosya Ekleri

• IMG-20230622-WA0002.jpg
    IMG-20230622-WA0002.jpg
    39,6 KB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı