Logitech G29 debriyajdaki gıcırtı sesi içini açmadan giderilebilir mi?

cxnnorx

Hectopat
Arkadaşlar yağ gerekiyor herhalde gıcırdama var ben şimdi bunu acmadan debriyajın içine çok az yağ damlatsam sorun düzelir mi? Başka bir şeye yol açar mı?

Arkadaşlar yok mu bir çözüm önerecek yay gıcırdıyor herhalde açmadan dökemez miyim oraya?

düzenleme: sorunu şuan kendim çözdüm.

Son düzenleme:
Evet çözdüm.

Merhaba, nasıl çözdünüz sorunu?
Hocam video cekmiştim hatta da videoyu bulamadım, ben önce bi şırıngalı iğneye sıvı yağ doldurdum ve pedala bastığımızda içeri giren siyah şeyin baş tarafında siyah şeyin altında demire olan yerlere akıttım sorunum böyle çözülmüştü.

8D707477-2964-4173-A88D-719772CE596A.jpeg

Bu arada yavaş yavaş çok az şekilde iğnenin ucunu yavaşça sokarak o kısmın altında ki turtıklı yerlere azar azar akıtabilirsin ama çok dikkatli olun hem makineye hem de iğne elinize falan geçmesin.

.

Dosya Ekleri

• 732C7D02-603E-46BA-B7AA-877E5F34B8F8.jpeg
    732C7D02-603E-46BA-B7AA-877E5F34B8F8.jpeg
    71,2 KB · Görüntüleme: 59
Son düzenleme:
Evet çözdüm.

Hocam video cekmiştim hatta da videoyu bulamadım, ben önce bi şırıngalı iğneye sıvı yağ doldurdum ve pedala bastığımızda içeri giren siyah şeyin baş tarafında siyah şeyin altında demire olan yerlere akıttım sorunum böyle çözülmüştü.

Eki Görüntüle 1880975

Bu arada yavaş yavaş çok az şekilde iğnenin ucunu yavaşça sokarak o kısmın altında ki turtıklı yerlere azar azar akıtabilirsin ama çok dikkatli olun hem makineye hem de iğne elinize falan geçmesin.

.
Öyle olunca garanti gitmezmi ben 3 gün önce aldım debriyajdan öyle ses geliyor

Hocam ben 4 gün önce Logitech G29 aldim debriyajdan basinca yayında gıcırtı sesi var ve pedalı bıraktığım zaman tık sesi geliyor Teknosa'ya geri götüreyim mi debriyaji kullanmıyorum ama içime dert ettim sıfır sonuçta.

Yeni konular

Geri
Yukarı