G29 kiralamak mantıklı mı?

Yonemainim

Decapat
Daha fazla  
Kiralarsın sitesinden 1 aylık G29 kiralamak istiyorum yaklaşık 1700 lira. Hazır yaz tatilide geliyor okul yok oyunlarımda var hazırda (Assetto Corsa ETS 2 Forza) sizce mantıklı mı? 1 ayda o içimdeki direksiyon isteğimi dindiriceğimi düşünüyorum sizce mantıklı mı?

Deneyin hocam hevesiniz varsa, benim de hevesim var şu direksiyon setini denemeye. Şöyle bir 1ay kiralayıp ETS 2, Forza tarzı oyunlarda deneyebilsem harika olacak. İnternette siteler mevcut fakat hangisi güvenilir bilgim yok.

Son düzenleme:
Kiralamak yerine neden almıyorsunuz ki? hevesinizi alıp bırakacaksanız kiralayın orası ayrı.

Mantıklı gibi geliyor bana sanırım kiralarsından kiralayacaksınız, ya da varsapp ben kiralarsın ı tavsiye ederim daha uygun gibi. Bende varsappten daha önce projeksiyon ve laptop kiralamıştım varsapp müşteriye gerçekten iyi davranıyor. Hatta sanırım pazar gününe denk geldiği için kargo gelmediğinden dolayı bir iki gün daha da uzatmışlardı süremi. Laptoptada gayet memnun kaldım. Ama para biriktirim G29'u alabilecekseniz paranızı biriktirmenizi de tavsiye ederim. Ama dediğiniz gibi deneyimlemek ve heves atmak için alınabilir.

Deneyin hocam hevesiniz varsa, benim de hevesim var şu direksiyon setini denemeye. Şöyle bir 1ay kiralayıp ETS 2, Forza tarzı oyunlarda deneyebilsem harika olacak. İnternette siteler mevcut fakat hangisi güvenilir bilgim yok.

Varsapp veya kiralarsın 81 ilde var ve güvenilir. Ama ilk önce ürünün başına bir şey gelirse ödeyip ödeyemeyeceğinize falan da bakıyorlar. Kısacası güvenilirliğinizi kontrol ediyorlar, SMS göndererek T.C. kimliğinizi vs. istiyorlar ve Findeks risk raporuna bakıyorlar. Araba vs. kiralarken de bakıyorlar buna.

Kiralamak yerine neden almıyorsunuz ki? Hevesinizi alıp bırakacaksanız kiralayın orası ayrı.

Hocam alacak bir birikimim yok sadece içimde bir o direksiyon setiyle oynama hevesim var o geçsin yeter 1 ayda o hevesimi alabileceğimi düşünüyorum.

Mantıklı gibi geliyor bana sanırım kiralarsından kiralayacaksınız, ya da varsapp ben kiralarsın ı tavsiye ederim daha uygun gibi. Bende varsappten daha önce projeksiyon ve laptop kiralamıştım varsapp müşteriye gerçekten iyi davranıyor. Hatta sanırım pazar gününe denk geldiği için kargo gelmediğinden dolayı bir iki gün daha da uzatmışlardı süremi. Laptoptada gayet memnun kaldım. Ama para biriktirim G29'u alabilecekseniz paranızı biriktirmenizi de tavsiye ederim. Ama dediğiniz gibi deneyimlemek ve heves atmak için alınabilir.

Varsapp veya kiralarsın 81 ilde var ve güvenilir. Ama ilk önce ürünün başına bir şey gelirse ödeyip ödeyemeyeceğinize falan da bakıyorlar. Kısacası güvenilirliğinizi kontrol ediyorlar, SMS göndererek T.C. Kimliğinizi vs. istiyorlar ve Findeks risk raporuna bakıyorlar. Araba vs. kiralarken de bakıyorlar buna.

Sağ olun hocam bir bakacağım orayada.

Hevesim var 1 ay denerim zaten hevesim geçer.

Bir de hocam burada vitesde geliyor değil mi fotoğrafta koymamışlar ama tam olarak bir bilginiz varsa.

Son düzenleme:
Hocam alacak bir birikimim yok sadece içimde bir o direksiyon setiyle oynama hevesim var o geçsin yeter 1 ayda o hevesimi alabileceğimi düşünüyorum.

Sağ olun hocam bir bakacağım orayada.

Hevesim var 1 ay denerim zaten hevesim geçer.

Bir de hocam burada vitesde geliyor değil mi fotoğrafta koymamışlar ama tam olarak bir bilginiz varsa.

2.PNG

3.PNG

G29'un kutu içeriğinde vites yok ama kiralarsın sitesinde sadece bir tane görsele vitesi koymuşlar emin olamadım. Müşteri temsilcisi falan varsa sormanız daha iyi olur.

Eki Görüntüle 2185935

Eki Görüntüle 2185937

G29'un kutu içeriğinde vites yok ama kiralarsın sitesinde sadece bir tane görsele vitesi koymuşlar emin olamadım. Müşteri temsilcisi falan varsa sormanız daha iyi olur.

Yazdım ama şu an saat geç cevap vermezler eğer vites yoksa çok da bir anlamı olmaz diye düşünüyorum.

Eki Görüntüle 2185935

Eki Görüntüle 2185937

Vites ayrı olarak kiralanıyormuş 1 aylık 350 lira yani tüm set 2000 TL tutuyor.

Yazdım ama şu an saat geç cevap vermezler eğer vites yoksa çok da bir anlamı olmaz diye düşünüyorum.

Vites ayrı olarak kiralanıyormuş 1 aylık 350 lira yani tüm set 2000 TL tutuyor.

Ürün kiralama sisteminin mantığı genel olarak çok iyi ama bence 2000 lira verilmez kesinlikle. Rampage'ye yönelebilirsiniz biraz daha ucuz sanırım, ama onun vitesi hakkında bir bilgim yok. Dediğiniz gibi vitessiz keyfi çıkmaz.

Geri
Yukarı