G29 pedal kalibrasyonu

729078

Femtopat
Merhaba. Birkaç gün önce aldıgım direksiyon setinde sorunu ilk olarak ETS 2 oyununda fark ettim. Oyuna girince araç otomatik marş alıp gaza basıyordu. Direksiyona veya pedalların birine dokunduğum zaman normale dönüyor. Denetim Masası'ndan kontrol ettiğimde ise gaz fren debriyaj pedallarının yarıya kadar basılı gözüktüğünü gördüm. Yine aynı şekilde pedallardan birine dokunduğum zaman normale dönüyor.

Dosya Ekleri

• 1699708272065505751600695584991.jpg
    1699708272065505751600695584991.jpg
    155,8 KB · Görüntüleme: 15
Logitech G Hub yazılımı bilgisayarınızda yüklü mü? Eğer değilse indirin. Eğer yüklüyse G29'a girdikten sonra sol tarafta 2 tane kısım var. Birisi direksiyonun dönüş açısını görmenizi sağlayan yer, diğeri pedalların hassasiyetini gördüğünüz yer. Pedalların olduğu simgeye tıkladıktan sonra ''combined pedals'' kutucuğunun tikini kaldırın.
Ekran Görüntüsü (335).png

Ghup yüklü birlestirilmiş pedalların tiki kapalı ama sorun halen devam ediyor...Garantilik bir durumu var mı bunun yoksa yazılımsalmı.

Logitech G HUB yazılımı bilgisayarınızda yüklü mü? Eğer değilse indirin. Eğer yüklüyse G29'a girdikten sonra sol tarafta 2 tane kısım var. Birisi direksiyonun dönüş açısını görmenizi sağlayan yer, diğeri pedalların hassasiyetini gördüğünüz yer. Pedalların olduğu simgeye tıkladıktan sonra "combined pedals" kutucuğunun tikini kaldırın.
Eki Görüntüle 2010583

Ghup yüklü birleştirimiş pedalların tiki kalkmış durumda ama sorun halen devam ediyor. Garantilik bir durumu var mı acaba?

Ghup yüklü birlestirilmiş pedalların tiki kapalı ama sorun halen devam ediyor...Garantilik bir durumu var mı bunun yoksa yazılımsalmı.

Ghup yüklü birleştirimiş pedalların tiki kalkmış durumda ama sorun halen devam ediyor. Garantilik bir durumu var mı acaba?
Diğer oyunlarda böyle bir sorun var mı? Oyun içindeki pedal ayarlarının fotoğrafını atabilir misiniz?

Diğer oyunlarda böyle bir sorun var mı? Oyun içindeki pedal ayarlarının fotoğrafını atabilir misiniz?
Şuan dışardayım eve gidince atacağım

Tekrardan merhabalar. Henüz pc basında degilim ama sorun bence oyunla veya oyun içi ayarlarla değil. Çünkü bilgisayar denetim masasi aygit ve yazicilar dan direksiyonu kontrol ettigimdede pedallar yüzde 50 basılmiş çıkıyor görselini atıyorum

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı