G29 sağa sola oynaması

KusursuzGT

Hectopat
Merhaba, alalı 1 hafta oldu ilk başta böyle miydi bilmiyorum ama direksiyon elimle oynattığımda çok hafif sağ sol oynuyor. Acaba vidası falan mı gevşedi yani normal mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır direksiyonu sağa sola çevirmiyorum böyle ileri geri anlamında dedim çevirmiyorum.

Oda normal. Direksiyon fazla dönmesin diye sınırlayıcı var, onun esnemesi için altında yarım çember şeklinde metal parça var, esnemezse bu sefer sınırlayıcı dişlisine zarar verir.

Ne demek istediğimi anladınız değil mi direksiyonu döndürmüyorum ileri geri ittiriyorum ya da yukarı aşağı sanki vidası gevşemiş gibi yani direksiyon çıkacakmış gibi.

Merhaba, alalı 1 hafta oldu ilk başta böyle miydi bilmiyorum ama direksiyon elimle oynattığımda çok hafif sağ sol oynuyor. Acaba vidası falan mı gevşedi yani normal mi?
O dişlerin arasındaki boşluktur, normal. Tamamen pürüssüz bir hareket isterseniz kayışlı sistemler var ama G29 kadar sağlam değil, ayrıca sistem ısındıkça kayış esnediği için sürüş sırasında direksiyon tepkileri değişiyor.

Merhaba tam olarak banada aynısı oldu. Bugun aldım ve dokuz çeyrek tutarken sağ elimi ileri sol elimi geri çektiğimde veya tam tersini yapıp bunu tekrarladığımda bir boşluk hissediyorum. Normal bişe mi acaba sizde devam ediyor mu yada boşluk arttı mı?

Geri
Yukarı