Çözüm Logitech G29 çok sert, sağa sola dönmüyor

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

berat03500

Femtopat
Daha fazla  
2 hafta öncesine kadar Logitech G29 direksiyonum için Logitech Gaming Software yazılımını kullanıyordum. Daha yeni, daha iyidir diyerek Logitech G HUB yazılımını yükledim, yüklemez olaydım. Çok sinir bozucu bir hata ile karşılaştım. Direksiyonu bilgisayara bağladığım zaman her zamanki gibi sağa sola dönerek kalibrasyonunu yapıyor ve merkezde duruyor. Bu aşamadan sonra direksiyonu çevirmek neredeyse imkansız hale geliyor çünkü çok sertleşiyor. Oyuna girince de aynı şekilde sert. Denediğim oyunlar ETS 2 ve Assetto Corsa competizione. G HUB yazılımı ve oyun içindeki sertlik ayarlarında denemediğim şey kalmadı, düzelmedi. Çeşitli sitelerde birçok kişinin paylaştığı, programı sil, dosyalarını sil, yeniden yükle veya eski versiyonu yükle gibi çözümler denedim, düzelmedi. Bilgisayara format attım, düzelmedi. Direksiyonu okunmuş su ile sildim yine düzelmedi. En sonunda bir Reddit kullanıcısının paylaştığı çözümü denediğimde çok şükür düzeldi.
Çözüm şu. Logitech G HUB programı ile beraber wheelcheck programını arka planda açmak. Direksiyonu bilgisayara bağlıyorum, sağa sola dönerek kalibrasyonunu yapıyor ve merkezde duruyor, kontrol ediyorum, çok sert. Logitech G HUB'ı açıyorum, program direksiyonu görüyor, kontrol ediyorum, yine çok sert. Wheelcheck programını görselini paylaştığım ayarlarda açınca sorun düzeliyor. Programları arka plana indirip oyuna giriyorum.
Wheelcheck indirme linki: WheelCheck_1_72.zip

wheelcheck.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı