G29+shifter fiyatı düşer mi?

isimsiz adaM354

Hectopat
Arkadaşlar soru başlıktaki gibi G29+shifter almayı düşünüyorum,

Trendyol gibi sitelerde fiyatlar bu şekilde. Sizce düşer mi?

Zamanında alamadık geçen sene 2.5k falandı daha da zamlanmaz ise iyidir.

Çok zor. Tavsiyem 2. el temiz olan çok fazla var onlara bakabilirsin. Çoğu kişi kısa sürede sıkılıp satıyor ve 4-5 bin TL arasında geziyor fiyatları.

Ocak ayı gibi 4700'e aldım diye hatırlıyorum. O zamanlar son birkaç ayın en düşük seviyesindeydi. Dolar kuru da 3 TL kadar daha düşüktü. Şimdiki fiyatlar normal sayılır. Ufak tefek indirim gelebilir ama çok fazla düşeceğini sanmıyorum.

Arkadaşlar soru başlıktaki gibi G29+shifter almayı düşünüyorum,

Trendyol gibi sitelerde fiyatlar bu şekilde. Sizce düşer mi?

Hocam öyle bir ekonomideyiz ki ne alsanız kar şu an fiyat yükselir ama düşmez almanızı tavsiye ederim.

Ekim ayında 2900e zor G923 satmıştım 0 kapalı kutu halinde.

2.el yönel kimse zaten direksiyon setini fazla kullanıp yıpratmıyor ki büyük ihtimal sende hevesini 10 20 saatte alıp bırakacaksın.

Aynen hocalarım fiyat düşecek gibi değil ikinci el bakacağım

F310 ile Forza 100saat ve beamngdrive 300saat oynadım hocam hemen sıkılcak gibi değilim :D

@isimsiz adaM354 Momo ile yıllarca yarışlara da katıldım. Bir an bile sıkılmadım o süreçte. G29'u aldım ama herhalde 10 saat bile kullanamadım ben. Uygun yeriniz varsa, kurulumla uğraşmazsanız ve iş güç derdiniz yoksa eminim ki kullanırsınız. BeamNG'de çok tatmin edici oluyor. Yaklaşık 400 saat BeamNG serüvenim var benim de. Direksiyon ile farklı bir tarzda oynanıyor. Çok daha simülasyona dönüşüyor oyun.

@isimsiz adaM354 Momo ile yıllarca yarışlara da katıldım. Bir an bile sıkılmadım o süreçte. G29'u aldım ama herhalde 10 saat bile kullanamadım ben. Uygun yeriniz varsa, kurulumla uğraşmazsanız ve iş güç derdiniz yoksa eminim ki kullanırsınız. BeamNG'de çok tatmin edici oluyor. Yaklaşık 400 saat BeamNG serüvenim var benim de. Direksiyon ile farklı bir tarzda oynanıyor. Çok daha simülasyona dönüşüyor oyun.
G29 kullanmadım fakat G923 ile farkları pek yok sanırsam. Çok kurcalamasam da pedal sertliği, direksiyonun normal araç direksiyonuna göre daha minimal olması ve titreşimde takur tukur ses yapıp hissiyatı o kadar keyifli gelmedi. Forza, F1 ve Assetto Corsa'da denedim ama tabii benim beklentim biraz fazla olabilir giriş seviyesi direksiyondan.

@isimsiz adaM354 momo ile yıllarca yarışlara da katıldım. Bir an bile sıkılmadım o süreçte. G29'u aldım ama herhalde 10 saat bile kullanamadım ben. Uygun yeriniz varsa, kurulumla uğraşmazsanız ve iş güç derdiniz yoksa eminim ki kullanırsınız. BeamNG'de çok tatmin edici oluyor. Yaklaşık 400 saat BeamNG serüvenim var benim de. Direksiyon ile farklı bir tarzda oynanıyor. Çok daha simülasyona dönüşüyor oyun.

Katılıyorum hocam BeamNG fiziği gerçektende simülasyon tarzı, üste de belirtiğim gibi temiz bir G29 bulursam ikinci el, yoksa sıfır tercih edeceğim sıkılma durumu olursa da satacağımı düşünmüyorum yerim var koyarım bir köşeye :)

G29 kullanmadım fakat G923 ile farkları pek yok sanırsam. Çok kurcalamasam da pedal sertliği, direksiyonun normal araç direksiyonuna göre daha minimal olması ve titreşimde takur tukur ses yapıp hissiyatı o kadar keyifli gelmedi. Forza, F1 ve Assetto Corsa'da denedim ama tabii benim beklentim biraz fazla olabilir giriş seviyesi direksiyondan.

Aynen hocam dediğiniz gibi titreşimde ve fren bedalında fark var aradaki fiyata değeceğini düşünmüyorum G923 kullanmadım ama,
titreşim motorundan memnun kalmadınız anlaşılan?

Hocam dediğiniz titreşim sorunu için G923 almak mantıklı mı sizce 9bin liralarda görmüştüm en son.

Yeni konular

Geri
Yukarı