G29 + shifter önerisi

senshi.jpp

Centipat

Normal G29+shifter adı altında satılan ürünlerden bir farkı olmaz değil mi? Uyum sorunu vs? Mantıksız bir soru ama ne yapalım 4 küsur k para bayıyoruz :D

Son düzenleyen: Moderatör:

Normal G29+shifter adı altında satılan ürünlerden bir farkı olmaz değil mi? Uyum sorunu vs? Mantıksız bir soru ama ne yapalım 4 küsur k para bayıyoruz :D

Tam uyumlu çalışır ama ben yeni Logitech seti öneririm G29 eskidi bence sıfır alınacaksa G923 alınması gerek.

Tam uyumlu çalışır ama ben yeni Logitech seti öneririm G29 eskidi bence sıfır alınacaksa G923 alınması gerek.
Eskirse eskisin ne farkı oluyor ki? RAM değil, SSD değil bu. G923 ile bunun arasında dağlar kadar fiyat farkı var. G923 5000 TL + G920/G20 Shifter 800+ TL. Yani neredeyse 6000 TL oluyor. 3500+800'e G29 bundle almak varken G923 niye alayım ki? Aralarındaki farkı merak ediyorum. 2 bin TL fazla vermek bana mantıklı gelmedi.

Eskirse eskisin ne farkı oluyor ki? RAM değil, SSD değil bu. G923 ile bunun arasında dağlar kadar fiyat farkı var. G923 5000 TL + G920/G20 shifter 800+ TL. Yani neredeyse 6000 TL oluyor. 3500+800'e G29 bundle almak varken G923 niye alayım ki? Aralarındaki farkı merak ediyorum. 2 bin TL fazla vermek bana mantıklı gelmedi.

Bütçe meselesi yani güncel kalmıyor G29 kötü set değil kullandığım ve sattığım bir set aslında ben alacak olsam Thrustmaster set alırım çok çok daha iyiler ama tabii fiyatı da çok çok daha iyi arada indirim geliyor G923'e 4200 civarına iniyor yakın fiyatlar olursa G923 al yok benim bütçe bu daha çıkamam diyorsan G29 ve shifter al geç üzmez zaten sonuçta sıfır cihaz.

Sorun olmaz bende aynı ürünleri kullanıyorum gayet güzel alacaksanız hayırlı olsun.
Bütçe meselesi yani güncel kalmıyor G29 kötü set değil kullandığım ve sattığım bir set aslında ben alacak olsam Thrustmaster set alırım çok çok daha iyiler ama tabii fiyatı da çok çok daha iyi arada indirim geliyor G923'e 4200 civarına iniyor yakın fiyatlar olursa G923 al yok benim bütçe bu daha çıkamam diyorsan G29 ve shifter al geç üzmez zaten sonuçta sıfır cihaz.

G29 alternatif Thrustmaster 6500TL ki Thrustmaster vitesi direksiyondan pahalı Logitech en F/P setlerden.

Sorun olmaz bende aynı ürünleri kullanıyorum gayet güzel alacaksanız hayırlı olsun.

G29 alternatif Thrustmaster 6500TL ki Thrustmaster vitesi direksiyondan pahalı Logitech en F/P setlerden.

T300 RS kullanmış olarak arada dağlar gibi fark var ve sadece 1 kere T500 kullandım böyle bir set yok bildiğin yağ gibi akıyor gerçek araba direksiyonu gibi çok zevkli G29 kötü değil ama en iyiside değil ne kadar ekmek o kadar köfte hesabı.

Yeni konular

Geri
Yukarı