G29 vs G923

Elwest

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, direksiyon seti almayı düşünüyorum sadece marka olarak Logitech alacağım ancak G29 mu alayım G923 mü alayım? Fiyat farkından dolayı değil kalite ve performans açısından soruyorum. Hani kararsızım bir sürü araştırma alacağım sizlerdende bir bilgi almak istiyorum.

G923le G29 sistemleri aynı basit güncellemeler var o kadar fiyat farkına değmez G29 alın derim.
reklam gibi olmasın ama media marktan alıyorum g29 stokta yok g923 var hani ben iyisini alma yönündeyim performans ve kalite isterim :) tabikide görüşleriniz neler ona göre alıcam illaki media markt diye bişi yok :)

Hocama aynı sistem kullanılıyor ikisinde de aynı vites aynı debriyaj tüm sistem ve kalite neredeyse aynı tek fark direksiyon simidi oda o kadar fiyat farkına değmez bence ama siz bilirsiniz yine de.

Ben ticari amaçlı araştırmıştım ve g923 aldım. Ancak yanlışlıkla Türkiye piyasasında değil yabancı piyasada baktım :D Ürün sıfır, 1 haftadır falan elimde, ilanda ve eminim g29 olsa aynı paraya satmıştım. Bizde bir şekilde fiyat öne çıkıyor o yüzden benim tavsiyem eğer fiyata çok takılmıyorsanız yabancı forumlarda okumanız daha faydalı olacaktır. Bizde siz hiç sormasanız bile ürünün bilinirliğinde dahi fiyat ilk planda yer alıyor.

Geri
Yukarı