G29 vs G923

Huck2434

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bu iki direksiyon modelinde takılı kaldım. Aralarında 5-6 k arası fark var. Genelde ETS 2 tarzı simulasyon oyunları oynamak için alıyorum. Bu G923'teki trueforce nedir? Bunun için o kadar fark vermeye gerek var mı?

Arkadaşlar merhaba bu iki direksiyon modelinde takılı kaldım. Aralarında 5-6 k arası fark var. Genelde ETS 2 tarzı simulasyon oyunları oynamak için alıyorum. Bu G923'teki trueforce nedir? Bunun için o kadar fark vermeye gerek var mı?
G29 çok sesli bir force-feedbacki var. Eğer gece oynayacaksan bunu göz önünde bulundur.

Genelde gece olacak evet bir farklılık var mı bu dediğinizden hariç 5-6 k vermeye değer mi G923.

Bence değer hem ses olarak hem de 923 de yolun her anı hissediliyor.

Direksiyon geldi dişli sesi yok ben kulaklıkla oynuyorum kulaklıksızlık test ettim G29'a göre daha yumusak bir sürümü var.

Direksiyon geldi dişli sesi yok ben kulaklıkla oynuyorum kulaklıksızlık test ettim G29'a göre daha yumusak bir sürümü var.

Ya kral kusura bakma biraz kazık yedim aradaki tek fark trueforce sistemi ses filan cart curt bütün sistem aynı tek 6 oyun destekleyen trueforce sistemi getirdiler o kadar bu bu oyunlarda zaten ETS Forza desteklemiyor G29 alıp geçmen lazımdı hatta bütçeni o kadar cikardiysan Thrustmaster T300 alsaydın G923 giriş seviyesi.

Geri
Yukarı