G2A güvenilir mi ?

Yardım etmek istedim ve hayatım boyunca oradan hiç oyun indirmedim. Şuradan düşündüm. Durumu iyi olup satın alanlar var kötü olup alamayanlar var. Benim düşüncem sağdece yardım etmek. Yanlış bi durum oldusayda kusura bakma...

Dostum ne kadar durumu olmasa bile indirimleri bekleyip 10 tl veya daha düşük bir fiyata oyunları temin edebilirsin. Yanlış durum oldu sen kendini biraz yanlış anlattın gibi bir şey oldu :D Neyse uzatmaya gerek yok ağır konuştuğum için kusura bakma.

Yardım etmek istedim ve hayatım boyunca oradan hiç oyun indirmedim. Şuradan düşündüm. Durumu iyi olup satın alanlar var kötü olup alamayanlar var. Benim düşüncem sağdece yardım etmek. Yanlış bi durum oldusayda kusura bakma...
G2A'da oyunlar gerçekten çok ucuz, arkadaş da zaten alabilecek durumu olduğu için güvenilir mi diye soruyordur eminim.

Gayet güvenilir 2 dakikaya kalmadan keyin mailinde oluyor. Buda benim reflinksim: G2A.COM Marketplace oyun alıcak arkadaslar once buraya tıklarlarsa sizden birşey eksilmeksizin banada destek olursunuz. Sizde linkinizi paylaşın hepimiz kazanalım :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı